Povezane vesti

Jokić provozao rivala kao na ringišpilu, pa zakucao VIDEO

Jokić provozao rivala kao na ringišpilu, pa zakucao VIDEO

Nova 10.04.2021
Nikola Jokić je odigrao još jednu maestralnu partiju u dresu Denvera gde je u pobedi svoje ekipe zabeležio 13. tripl-dabl u sezoni. Kao i uvek kada igra naš as, bilo je maestralnih asistencija, šuteva sa jedne noge, floutera i poteza koji ostavljaju… »
Srpska posla! Američki novinari pitali Jokića o MVP bravurama, a on odgovorio totalno u svom stilu! /video/

Srpska posla! Američki novinari pitali Jokića o MVP bravurama, a on odgovorio totalno u svom stilu! /video/

Sportal blic 10.04.2021
I kada igra, i kada izađe pred novinare, naš reprezentativni centar oduševljava. Vođa Nagetsa predvodio je Denver do osme uzastopne pobede, odnosno 17. u poslednjih 20 mečeva, a posledni u nizu pao je San Antonio. Srpski internacionalac je ponovo… »
‘Ja samo radim ono za šta sam plaćen’: Nikolu Jokića pitali o MVP nagradi, on iznenadio mnoge (video)

‘Ja samo radim ono za šta sam plaćen’: Nikolu Jokića pitali o MVP nagradi, on iznenadio mnoge (video)

Hot sport 10.04.2021
Srpski košakraš Nikola Jokić odigrao je još jednu sjajnu utakmicu. Centar Nagetsa je u pobedi svog tima nad Sparsima zabeležio 13. tripl-dabl u ovoj sezoni, čime je potvrdio da je jedan od najozbiljnijih MVP kandidata. Ipak, Somborac nije dozvolio… »

Vesti dana »