Povezane vesti

Jovanović: Da pokažemo kvalitet kakav smo imali tokom cele godine

Jovanović: Da pokažemo kvalitet kakav smo imali tokom cele godine

Nova 10.04.2021
Trener košarkaša Mege Vladimir Jovanović rekao je da veruje da će njegova ekipa u predstojećem meču protiv FMP pokazati kvalitet koji je prikazivala veći deo sezone. „Mi smo definitivno u nešto slabijem ritmu, rekao bih da smo poslednju utakmicu… »
Radonjić pred Igokeu: Moramo da se borimo

Radonjić pred Igokeu: Moramo da se borimo

Dnevnik 10.04.2021
BEOGRAD: Očekuje nas utakmica sa ekipom koja ima izvanrednu sezonu u ABA ligi i Evropi, rekao je trener košarkaša Crvene zvezde Dejam Radonjić uoči utakmice protiv Igokee u 25. kolu ABA lige. Mi moramo da budemo spremni da odigramo vrlo čvrstu… »
Jovanović pred FMP: Da pokažemo kvalitet koji smo prikazivali veći deo sezone

Jovanović pred FMP: Da pokažemo kvalitet koji smo prikazivali veći deo sezone

Sportski žurnal 10.04.2021
Trener Mege Vladimir Jovanović rekao je da veruje da će njegova ekipa u predstojećem meču protiv FMP-a pokazati kvalitet koji je prikazivala veći deo sezone. "Mi smo definitivno u nešto slabijem ritmu, rekao bih da smo poslednju utakmicu odigrali… »
Mega dočekuje FMP na zatvaranju ABA sezone – Jovanović: ‘Verujem da ćemo izaći motivisani i pokazati kvalitet’

Mega dočekuje FMP na zatvaranju ABA sezone – Jovanović: ‘Verujem da ćemo izaći motivisani i pokazati kvalitet’

Hot sport 10.04.2021
U nedelju 11. aprila od 12 časova Mega Soccerbet će u okviru 25. kola ABA lige dočekati ekipu FMP-a, a utakmica će se zbog poznate situacije sa pandemijom Kovid-19 igrati bez gledalaca u Hali sportova Ranko Žeravica. Izabranici trenera Vladimira… »

Vesti dana »