Povezane vesti

Hasan Dudić posle obostrane upale pluća izašao iz bolnice

Hasan Dudić posle obostrane upale pluća izašao iz bolnice

Nova 10.04.2021
Pevač Hasan Dudić hospitalizovan je pre 8 dana zbog toga što mu se zdravstveno stanje pogoršalo usled koronavirusa, međutim, on je sada izašao iz bolnice i, kako kaže za domaće medije, oseća se bolje. Hasan je u petak 2. aprila primljen u KBC… »
U bolnici mu javili da je umro tozovac: Hasan Dudić saznao da smrt prijatelja dok se borio s koronavirusom

U bolnici mu javili da je umro tozovac: Hasan Dudić saznao da smrt prijatelja dok se borio s koronavirusom

Mondo 10.04.2021
Pevač Hasan Dudić pušten iz bolnice nakon borbe sa koronavirusom. Pevač Hasan Dudić pušten iz bolnice nakon borbe sa koronavirusom Pevač Hasan Dudić napustio je bolnicu nakon teške borbe sa koronavirusom. Pevač je pre nekoliko nedelja hitno… »
Hasan Dudić se oporavio od KORONE! Otpustili ga iz bolnice!

Hasan Dudić se oporavio od KORONE! Otpustili ga iz bolnice!

Svet & Skandal 10.04.2021
Pevač Hasan Dudić izašao je iz bolnice i oseća se bolje, a hospitaliozovan je zbog pogršanja zdvstvenog stanja usled virusa. – Sad sam izašao iz bolnice, trebalo je još par dana da ostanem, ali video sam da nema potrebe da ostajem. Rovito sam… »
Hasan Dudić danas izašao iz bolnice,: pa poručio da je još rovit: A evo ko ga je od kolega zvao dok je bio u postelji

Hasan Dudić danas izašao iz bolnice,: pa poručio da je još rovit: A evo ko ga je od kolega zvao dok je bio u postelji

Blic 10.04.2021
Pevač Hasan Dudić hospitalizovan je pre 8 dana zbog toga što mu se zdravstveno stanje pogoršalo usled korona virusa, međutim, on je sada izašao iz bolnice i, kako kaže, oseća se bolje. Hasan je u petak 2. aprila primljen u KBC Zvezdara sa… »

Vesti dana »