Povezane vesti

Cane iz Patribrejkersa: Bez vode nema slobode

Cane iz Patribrejkersa: Bez vode nema slobode

Nova 10.04.2021
Okupljenima na protestu se obratio i Cane iz Patribrejkersa. “Moja savest i ljubav prema zemlji me tera da kažem da smo u velikom bedaku. Zbog neke provizije i vizije, mi postajemo građani drugog reda. Bez vode nema slobode, a ona se truje non stop… »
Cane (Partibrejkers): Protest nema veze s politikom, već sa opstankom čoveka na ovim prostorima

Cane (Partibrejkers): Protest nema veze s politikom, već sa opstankom čoveka na ovim prostorima

Beta video 10.04.2021
BEOGRAD - Frontmen grupe Partibrejkers Zoran Kostić Cane je izjavio da današnji protest nema veze s politikom, već sa ``opstankom čoveka na ovim prostorima``. ``Bez vode nema slobode, a ona se truje non-stop. Bez zemlje nema hrane, a bez vazduha nema… »
Cane na "Ekološkom ustanku": Zbog neke provizije mi postajemo građani drugog reda

Cane na "Ekološkom ustanku": Zbog neke provizije mi postajemo građani drugog reda

Radio 021 10.04.2021
"Nemojmo da dozvolimo da nam se deca rađaju bolesna, da budemo građani drugog reda", poručio je Zoran Kostić Cane na "Ekološkom ustanku" . "Ljubav prema ovoj zemlji me tera na ovo, svi smo u bedaku – da zbog neke provizije mi postajemo građani… »

Vesti dana »