Povezane vesti

Zavladao muk u emisiji, Aleksandra Mladenović iznela šokantne tvrdnje o dečku kog je sponzorisala!

Zavladao muk u emisiji, Aleksandra Mladenović iznela šokantne tvrdnje o dečku kog je sponzorisala!

Vesti online 10.04.2021
U emisiji, gošće Sanje Marinković bile su Aleksandra Mladenović, Vanja Mijatović, Ilda Šaulić, Dajana Paunović, Dragica Radosavljević Cakana i Nada Blam. Aleksandra Mladenović je ovom prilikom priznala da je bila u vezi sa muškarcem koji ju je… »
Tražio je skupe poklone: Aleksandra bila u vezi sa "muškom sponzorušom" - Što je najgore, ja mu kupovala!

Tražio je skupe poklone: Aleksandra bila u vezi sa "muškom sponzorušom" - Što je najgore, ja mu kupovala!

Mondo 10.04.2021
Atraktivna pevačica otkrila i kako se završila priča! Atraktivna pevačica otkrila i kako se završila priča! Pevačica Aleksandra Mladenović otkrila je detalje iz privatnog života i priznala da je raskinula vezu s momkom koji ju je koristio. "Imala… »
Spasila se muške sponzoruše: Aleksandra šokirala priznanjem sa kakvim muškarcem je bila u vezi

Spasila se muške sponzoruše: Aleksandra šokirala priznanjem sa kakvim muškarcem je bila u vezi

Blic 10.04.2021
Aleksandra Mladenović priznala da je bila u vezi sa muškarcem koji ju je koristio i praktično bio sponzoruša. Pevačica je otvoreno govorila o tome kakav je jedno vreme bio njen ljubavni život. - Imala sam muškarca koji je bio koristoljubiv. Traži… »

Vesti dana »