Povezane vesti

"U krvi sam: Srbin!" Mogao da bira da li će da igra za Albaniju ili Francusku, a on bi da ostvari san: Bila bi mi čast da…

"U krvi sam: Srbin!" Mogao da bira da li će da igra za Albaniju ili Francusku, a on bi da ostvari san: Bila bi mi čast da…

Sportal blic 11.04.2021
Postoje ličnosti koje se svojim stavovima izdvajaju od drugih. Ne zato što su "bolji od ostalih", već zato što hrabro idu ka svojim snovima. Takav je . Rođen je u Lionu, i to ne samo on, već i njegov otac, Srbin. Majka mu je Albanka, ali... Prava… »
Francuz je, mogao da igra i za Albaniju, ali je odabrao - Srbiju!

Francuz je, mogao da igra i za Albaniju, ali je odabrao - Srbiju!

Sportske.net 11.04.2021
Reprezentacija Srbije bi mogla da dobije veliko pojačanje. U pitanju je mladi fudbaler, jedan od najtalentovanijih trenutno u Francuskoj po imenu Dejan Kuzmanović. On je Francuz, i otac mu je rođen u Francuskoj, ali su mu baba i deda Srbi, dok mu je… »
Sin Srbina i Albanke ne zaboravlja korene: FSS ga “oteo” Francuzima kao najtalentovanijeg fudbalera

Sin Srbina i Albanke ne zaboravlja korene: FSS ga “oteo” Francuzima kao najtalentovanijeg fudbalera

Vesti online 11.04.2021
Mladi defanzivac Dejan Kuzmanović odlučio je da nosi dres reprezentacije Srbije. 📢🇷🇸 Félicitations à Dejan Kuzmanovic appelé avec les U17 de la sélection nationale serbe ! 👏 #RISE https://t.co/uNsRU6iAti — AS Monaco 🇲🇨… »
U krvi sam Srbin, čast mi je da igram za Srbiju! Mogao da bira Albaniju i Francusku, ali njemu je dres "orlova" san!

U krvi sam Srbin, čast mi je da igram za Srbiju! Mogao da bira Albaniju i Francusku, ali njemu je dres "orlova" san!

Mondo 11.04.2021
Mladi defanzivac se opredelio za reprezentaciju Srbije i zaigraće kod Saše Ilića. Mladi defanzivac se opredelio za reprezentaciju Srbije i zaigraće kod Saše Ilića. Fudbalski savez Srbije je u poslednje vreme uspeo da privoli veliki broj mladih… »

Vesti dana »