Povezane vesti
Matić: „Treba nam novi izborni zakon, sadašnji destimuliše“
Nova 12.04.2021
Ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić izjavila je da je postojeći izborni zakon "loš i destimulišući za stranačke aktiviste, s obzirom na to da se unapred zna ko će dobiti poslanička mesta". Potreban nam je novi, kojim bi se… »
Matić: Postojeći izborni zakon loš i destimulišući, treba ga menjati
N1 Info 12.04.2021
Ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić izjavila je da je postojeći izborni zakon "loš i destimulišući za stranačke aktiviste, s obzirom na to da se unapred zna ko će dobiti poslanička mesta". „Potreban nam je novi, kojim bi se… »
"Srbiji treba novi izborni zakon da stimuliše stranačke aktiviste"
Radio 021 12.04.2021
Ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić izjavila je da je postojeći izborni zakon "loš i destimulišući za stranačke aktiviste, s obzirom na to da se unapred zna ko će dobiti poslanička mesta". "Potreban nam je novi, kojim bi se… »
Vesti dana »
Izveštaj Evropske komisije pokazuje da je tempo reformi u Srbiji usporen, kaže šef Delegacije EU
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 28 povezanih
Skupština Srbije: Vlast i opozicija suprotno o broju članove Komisije za reviziju biračkog spiska
Novi magazin pre 3 satajoš 21 povezana
Đoković u grupi sa Alkarasom, Fricom i De Minorom na završnom turniru u Torinu
Radio sto plus pre 1 satjoš 23 povezane





