Povezane vesti

„Strahujemo od svakog popuštanja mera“

„Strahujemo od svakog popuštanja mera“

Nova 12.04.2021
Zamenica direktora Infektivne klinike u Beogradu Ivana Milošević izjavila je danas da lekari "strahuju" od popuštanja mera u borbi protiv korona virusa. „Strahujemo od svakog popuštanja mera, jer ih mi najviše osetimo“, rekla je Milošević za… »
Epidemijski brojevi su bolji, ali u lekari u Infektivnoj klinici strahuju od jedne stvari

Epidemijski brojevi su bolji, ali u lekari u Infektivnoj klinici strahuju od jedne stvari

Blic 12.04.2021
Istina je da je broj prvih pregleda minimalno opao i da je izjednačen broj prijema i otpusta, ali Infektivna klinika u Beogradu je i dalje puna i pacijenti u toj ustanovi se bore za život, rekla je zamenica direktora te bolnice Ivana Milošević… »
Milošević: Svako nepoštovanje mera mi najviše osetimo

Milošević: Svako nepoštovanje mera mi najviše osetimo

Sandžak haber 12.04.2021
BEOGRAD – Zamenica direktora Infektivne klinike u Beogradu Ivana Milošević, izjavila je danas da je broj prvih pregleda pacijenata sa sumnjom na korona virus minimalno opao i da je izjednačen broj prijema i otpusta iz bolnica, ali da je Infektivna… »
Infektolog: Strahujemo od svakog popuštanja mera

Infektolog: Strahujemo od svakog popuštanja mera

Novi magazin 12.04.2021
Zamenica direktora Infektivne klinike u Beogradu Ivana Milošević izjavila je danas da lekari "strahuju" od popuštanja mera u borbi protiv korona virusa. "Strahujemo od svakog popuštanja mera, jer ih mi najviše osetimo", rekla je Milošević za RTS… »
Infektolog: Strahujemo od svakog popuštanja mera

Infektolog: Strahujemo od svakog popuštanja mera

Glas Zaječara 12.04.2021
Zamenica direktora Infektivne klinike u Beogradu Ivana Milošević izjavila je danas da lekari „strahuju“ od popuštanja mera u borbi protiv korona virusa. „Strahujemo od svakog popuštanja mera, jer ih mi najviše osetimo“, rekla je Milošević… »
Milošević: Strahujemo od svakog popuštanja mera jer ih mi najviše osetimo

Milošević: Strahujemo od svakog popuštanja mera jer ih mi najviše osetimo

N1 Info 12.04.2021
Zamenica direktora Infektivne klinike u Beogradu Ivana Milošević izjavila je da lekari "strahuju" od popuštanja mera u borbi protiv koronavirusa. „Strahujemo od svakog popuštanja mera, jer ih mi najviše osetimo“, rekla je Milošević za RTS… »
Stiže lepo vreme, ljudi su željni provoda: Doktorka Ivana upozorila - "ne znate kada će vam zatrebati intenzivna nega"

Stiže lepo vreme, ljudi su željni provoda: Doktorka Ivana upozorila - "ne znate kada će vam zatrebati intenzivna nega"

Mondo 12.04.2021
Epidemijske brojke su bolje, ali u Infektivnoj klinici strahuju od popuštanja mera. Epidemijske brojke su bolje, ali u Infektivnoj klinici strahuju od popuštanja mera. Istina je da je broj prvih pregleda minimalno opao i da je izjednačen broj prijema i… »

Vesti dana »