Povezane vesti
U novosadskim bolnicama 374 obolela od korone
Dnevnik 12.04.2021
U Kliničkom centru Vojvodine od kovid-19 leči se 285 pacijenata, a na mehaničkoj ventilaciji je 21 osoba. U Institutu za plućne bolesti Vojvodine u Sremskoj Kamenici od kovid-19 leči se 89 osoba, a na respiratoru je osmoro pacijenata. Lj. P.… »
Ponovo pad broja zaraženih kovidom u novosadskim bolnicama
Radio 021 12.04.2021
Posle nekoliko dana rasta, ponovo je došlo do opadanja broja pacijenata zaraženih Covid19 u novosadskim bolnicama i sada ih je 374, odnosno 23 manje nego u nedelju. Na respiratorima je 29 kovid pacijenata, četvoro manje nego dan ranije. Mada je broj… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: MOL i Gaspromnjeft postigli dogovor o kupoprodaji udela u NIS-u
Forbes pre 48 minutajoš 32 povezane
Jelena Kleut: Moj slučaj mogući početak veoma opasne prakse – da svi oni koji glasnije dižu glas budu sklonjeni
Danas pre 1 satjoš 31 povezana
NIN-ova nagrada za roman godine Darku Tuševljakoviću za delo Karota
Beta pre 48 minutajoš 27 povezanih
"Više puta sam pokušao da objasnim Trampu da ne dodeljujem Nobelovu nagradu!": Premijer Norveške ispričao kakve probleme je imao
Kurir pre 2 satajoš 78 povezanih
Uhapšeni Piroćanac s kokainom i sumnjivim parama i Nišlija s marihuanom
Danas pre 28 minutajoš 26 povezanih


