Povezane vesti

Goca božinovska slomljena, a oglasio se i mirko Šijan: Najveća sreća i najveća tuga idu zajedno!

Goca božinovska slomljena, a oglasio se i mirko Šijan: Najveća sreća i najveća tuga idu zajedno!

Mondo 12.04.2021
Evo kako je unuk zabavljao baku. Evo kako je unuk zabavljao baku. Majka Goce Božinovske, Radmila preminula je danas, 12. aprila nakon duge i teške bolesti, a pevačica je poslednje mesece njenog života provela sa njom u Kraljevu. Mirko Šijan, Gocin… »
Zlata Petrović potresena zbog tuge u domu Goce Božinovske

Zlata Petrović potresena zbog tuge u domu Goce Božinovske

Vesti online 12.04.2021
Majka pevačice Goce Božinovske preminula je nakon duge i teške bolesti, a ovaj veliki gubitak snažan je udarac za pevačicu i njenu porodicu, ali i njene prijatelje. Zlata Petrović, najbolja drugarica i koleginica Goce Božinovske, potresla se zbog… »
Preminula majka Goce Božinovske

Preminula majka Goce Božinovske

Vesti online 12.04.2021
Pevačica Goca Božinovska danas se oglasila putem svog Instagram naloga i fanovima saopštila tužnu vest. Naime, pevačicina majka Radmila preminula je nakon duge i teške bolesti, – Mila moja majko. Ovo je prvi put da ostajem bez tvoje podrške…… »
Kod mene najveća sreća i tuga idu zajedno: Goca Božinovska slomljena zbog majčine smrti - "Dali smo sve od sebe"

Kod mene najveća sreća i tuga idu zajedno: Goca Božinovska slomljena zbog majčine smrti - "Dali smo sve od sebe"

Mondo 12.04.2021
Pevačica je dugo negovala bolesnu majku. Pevačica je dugo negovala bolesnu majku. Poznato je da je Goca Božinovska poslednje tri godine brinuula o bolesnoj majci Radmili, koja je bolovala od demencije i koja je danas preminula. Vest o smrti objavile su… »
Goca Božinovska neutešna nakon majčine smrti!

Goca Božinovska neutešna nakon majčine smrti!

Svet plus 12.04.2021
Pevačica Goca Božinovska neutešna nakon majčine smrti! Goca je bila veoma vezana za majku i poslednjih meseci je brinula o njoj i boravila u Kraljevu kako bi provela što više vremena sa njom. Majka pevačice Goce Božinovske preminula je nakon duge… »
TUGA u domu Goce Božinovske! Pevačica pretrpela OGROMAN GUBITAK!

TUGA u domu Goce Božinovske! Pevačica pretrpela OGROMAN GUBITAK!

Svet & Skandal 12.04.2021
Majka pevačice Goce Božinovske preminula je nakon duge i teške bolesti. Naime, Goca je tri godine brinula o bolesnoj majci, a povodom njene smrti pevačica se skrhana bolom oglasila na svom Instagram profilu. A post shared by Goca Bozinovska… »
Zlata na BENSENDINIMA! Pevačica SLOMLJENA zbog SMRTI Gocine majke!

Zlata na BENSENDINIMA! Pevačica SLOMLJENA zbog SMRTI Gocine majke!

Svet & Skandal 12.04.2021
Majka pevačice Goce Božinovske preminula je nakon duge i teške bolesti. Povodom ove tužne vesti oglasila se Gocina dugogodišnja prijateljica Zlata Petrović koja je istakla da je pevačicinu majku gledala kao svoju i da ne može da dođe sebi nakon… »
Tuga u porodici goce božinovske: Umrla joj majka: "Ovo je prvi put da ostajem bez tvoje podrške"

Tuga u porodici goce božinovske: Umrla joj majka: "Ovo je prvi put da ostajem bez tvoje podrške"

Blic 12.04.2021
Pevačici Goci Božinovskoj umrla je majka, a tužnu vest podelila na društvene mreže i oprostila se od nje potresnim rečima. - Mila moja majko. Ovo je prvi put da ostajem bez tvoje podrške... Neka te anđeli čuvaju - napisala je Božinovska u opisu… »
Tuga: Goci Božinovskoj preminula majka - "Brinula sam o njoj kao o bebi, hranila je, presvačila..."

Tuga: Goci Božinovskoj preminula majka - "Brinula sam o njoj kao o bebi, hranila je, presvačila..."

Mondo 12.04.2021
Tužnu vest podelile ćerke srpske pevačice na društvenim mrežama, oglasila se i Goca. Tužnu vest podelile ćerke srpske pevačice na društvenim mrežama, oglasila se i Goca. Majka pevačice Goce Božinovske preminula je nakon duge i teške bolesti… »

Vesti dana »