Povezane vesti

Severina: „Hejt SLOVEni“ je nastavak priče Milene Radulović

Severina: „Hejt SLOVEni“ je nastavak priče Milene Radulović

Nova 12.04.2021
Video "Hejt SLOVEni" banjalučkog magazina "Buka" podigao je pravu buku u celom regionu. U spotu, pod rediteljskom palicom Predraga Ličine, u kojem se diže glas protiv govora mržnje, surove reči su upakovane u neodoljivi šarm Severine Kojić… »
Ekskluzivno, autor Hejt SLOVEni: Pomoglo mi đubre vračarsko

Ekskluzivno, autor Hejt SLOVEni: Pomoglo mi đubre vračarsko

Nova 12.04.2021
„Trnovit je bio put do toga. Sad ću vam opisati koliko je zapravo dug put do te jedne proste rečenice koja predstavlja slogan. Započeo sam pisati priču i dijaloge u supermarketu – 'Hej Dule', 'Hej Azra'. Onda mi je palo na pamet da se likovi… »
Ekskluzivno: Severina uživo u Među nama

Ekskluzivno: Severina uživo u Među nama

Nova 12.04.2021
Regionalna pop zvezda Severina biće današnja gošča emisije Među nama, koja se premijerno emituje svakog radnog dana, uživo od 17 časova na televiziji Nova S. Kako protiv govora mržnje? Da li je region shvatio poruku kampanje magazina „Buka“ iz… »
Moji su mi govorili "ku**o četnička": Nikolina Pišek o užasu koji preživljava - "Ja sam najviše zlostavljana Hrvatica"

Moji su mi govorili "ku**o četnička": Nikolina Pišek o užasu koji preživljava - "Ja sam najviše zlostavljana Hrvatica"

Mondo 12.04.2021
Često je na meti govora mržnje. Često je na meti govora mržnje. Spot pod nazivom " Hejt, Sloveni, još ste živi?" u kojem učestvuju Severina, Goran Bogdan i Hristina Popović, a koji je deo kampanje protiv govora mržnje, postao je viralan na… »
Balkan gori! BRUTALNO ISKRENI! Severina, Hristina i Goran Bogdan svima sasuli ISTINU u oči!

Balkan gori! BRUTALNO ISKRENI! Severina, Hristina i Goran Bogdan svima sasuli ISTINU u oči!

Svet & Skandal 12.04.2021
Banjalučki Magazin Buka na svom Youtube kanalu objavio je video “Hejt, SLOVEni, još ste živi?”. Video je sastavni deo Kampanje protiv govora mržnje koju pomenuti magazin realizuje proteklih nekoliko meseci. Spot je napisao i režirao filmski… »

Vesti dana »