Povezane vesti

Brnabić: Roditelji će moći da sve vezano za upis dece u srednje škole završe u bilo koje vreme

Brnabić: Roditelji će moći da sve vezano za upis dece u srednje škole završe u bilo koje vreme

Beta video 12.04.2021
BEOGRAD - Predsednica Vlade Ana Brnabić je na predstavljanju portala ``Moja srednja škola`` i pametni IT kabinet u Prvoj beogradskoj gimnaziji iznela očekivanja da će ta dva digitalna projekta omogućiti roditeljima da sve vezano za upis dece u… »
Brnabić na predstavljanju portala ``Moja srednja škola`` i prezentaciji pametnih IT kabineta

Brnabić na predstavljanju portala ``Moja srednja škola`` i prezentaciji pametnih IT kabineta

Beta video 12.04.2021
BEOGRAD - U Prvoj beogradskoj gimnaziji predstavljen je portal ``Moja srednja škola`` i obavljena prezentacija pametnih IT kabineta. Prisustvovali su premijerka Ana Brnabić, ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić i direktor… »
Ružić: Danas počinje upis u specijalizovane srednje škole

Ružić: Danas počinje upis u specijalizovane srednje škole

IndeksOnline 12.04.2021
BEOGRAD – Upis za specijalizovane škole i specijalizovana odeljenja u srednjim školama počinje danas, izjavio je ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić. Ministar prosvete je u Prvoj beogradskoj gimnaziji, na predstavljanju… »

Vesti dana »