Povezane vesti
Obeležena godišnjica raketiranja putničko voza u NATO agresiji
Jug press 12.04.2021
LESKOVAC Polaganjem venca na spomen obeležje i komemorativnim skupom u Grdeličkoj klisuri obeležena 22-a godina od raketiranja putničkog voza za vreme NATO agresija je Jugoslaviju. Vence su položile porodice stradalih, predstavnici Železnice, Vojske… »
U Grdelici obeležena godišnjica stradanja putnika u vozu tokom NATO bombardovanja
Južne vesti 12.04.2021
Baš kao i prethodnih godina, i danas su položeni venci na mestu gde je pre 22 godine stradalo nekoliko desetina ljudi koji su se nalazili u vozu koji je u tom trenutku prolazio kroz Grdeličku klisuru, kada ga je pogodila jedna od granata. U znak sećanja… »
I posle dvadeset i dve godine rane i dalje sveže
Jugmedia 12.04.2021
Dvanaestog aprila 1999. godine putnički voz koji je saobraćao na relaciji Beograd-Niš-Skoplje granatiran je prilikom prelaska mosta u Grdeličkoj klisuri. Svake godine, na ovaj datum, porodice stradalih, predstavnici Železnice, rukovodioci grada Leskovca… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za utorak 10. februar 2026: Danas pretežno oblačno i hladnije
Beta pre 4 satijoš 3 povezane
Na auto-putu kod Kovilja od danas do 13. februara izmena saobraćaja zbog radova
RTV pre 52 minutajoš 1 povezana
(VIDEO) Saša Obradović posebno istakao jednog igrača svog tima: Ja se raspadam, mogu da zamislim kako je njima
Danas pre 5 satijoš 4 povezane





