Povezane vesti

Nadal ponovo pecka Novaka! Poručio mu da ga čeka težak meč: Proslavljeni Španac nije siguran u Đokovićevu moć

Nadal ponovo pecka Novaka! Poručio mu da ga čeka težak meč: Proslavljeni Španac nije siguran u Đokovićevu moć

Mondo 12.04.2021
On je spreman, a za srpskog asa očigledno nije siguran. On je spreman, a za srpskog asa očigledno nije siguran. Noletove fanove neće da oduševi Rafina nova izjava. Proslavljeni španski teniser Rafael Nadal održao je konferenciju za medije pred… »
Izgubim meč, uzmem 12 hiljada, odem kući! Poznati teniser napravio skandal - ovaj sport me ne interesuje, s**nje je!

Izgubim meč, uzmem 12 hiljada, odem kući! Poznati teniser napravio skandal - ovaj sport me ne interesuje, s**nje je!

Mondo 12.04.2021
Broji evre i poraze. Broji evre i poraze. Posle svake njegove izjave nameće se pitanje zašto uopšte još igra tenis? Francuski teniser Benoa Per ispao je u prvom kolu Mastersa u Monte Karlu od Džordana Topsona što i nije novost s obzirom na… »
Već velika kontroverza u Monte Karlu: Poznati teniser nakon poraza u prvom kolu šokirao čitav teniski svet!

Već velika kontroverza u Monte Karlu: Poznati teniser nakon poraza u prvom kolu šokirao čitav teniski svet!

Sportal blic 12.04.2021
Francuski teniser je doživeo još jednu ranu eliminaciju sa turnira koja ide u korist njegovih namera da na istima zbog slabe zarade ne provodi puno vremena. Sada ga je u tri seta na startu mastersa u Monte Karlu nadigrao Džordan Tompson, bilo je 6:4… »
"Fizički dobro, mentalno možda i ne..." Novak Đoković pred start u Monte Karlu iznenadio navijače: Ne treba mi priprema da…

"Fizički dobro, mentalno možda i ne..." Novak Đoković pred start u Monte Karlu iznenadio navijače: Ne treba mi priprema da…

Sportal blic 12.04.2021
Najbolji teniser sveta slobodan je u prvom kolu , dok ga u drugom očekuje pobednik duela između Španca Ramosa i talentovanog Janika Sinera. Pred start Mastersa na jugu Francuske, Novak je pričao o raznim temama na konferenciji za medije. - Nisam se… »

Vesti dana »