Povezane vesti

Knežević posle sastanka: Krivokapić je Abazovića, Leposavića i mene optužio da rušimo Vladu!

Knežević posle sastanka: Krivokapić je Abazovića, Leposavića i mene optužio da rušimo Vladu!

Srbija danas 12.04.2021
Knežević je rekao da je nakon toga premijer potvrdio da se sastao sa Đukanovićem. Lider Demokratske narodne partije Milan Knežević kazao je da je premijer Zdravko Krivokapić optužio njega i potpredsednika Vlade Dritana Abazovića "da ruše Vladu"… »
Knežević nakon optužbi krivokapića: Ako treba da biram između Dirtana i Mila, biram Dritana

Knežević nakon optužbi krivokapića: Ako treba da biram između Dirtana i Mila, biram Dritana

Srbija danas 12.04.2021
Nije prećutao na optužbe premijera Crne Gore. Premijer Zdravko Krivokapić se danas tajno sastao sa Milom Đukanovićem a onda optužio Dritana Abazovića, Vladimira Leposavića i mene da rušimo vladu od 04. januara, napisao je jedan od lidera… »
Veleizdaja: Krivokapić se tajno sastao sa Đukanovićem, besno napustio sastanak sa liderima koalicije

Veleizdaja: Krivokapić se tajno sastao sa Đukanovićem, besno napustio sastanak sa liderima koalicije

Srbija danas 12.04.2021
Premijer Zdravko Krivokapić se danas tajno sastao sa predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem. Susret se dogodio danas tokom dana, pre nego što je Krivokapić došao na unapred dogovoren sastanak sa liderima parlamentarne većine. Da se iza očiju… »
"Nama nije rekao ni reč!" Oglasio se Medojević posle tajnog sastanka premijera sa Milom - kipti od besa

"Nama nije rekao ni reč!" Oglasio se Medojević posle tajnog sastanka premijera sa Milom - kipti od besa

Srbija danas 12.04.2021
Premijer Zdravko Krivokapić se danas tajno sastao sa predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem. Premijer Zdravko Krivokapić se pre sastanka sa nama sastao sa Milom Đukanovićem, objavio je lider Pokreta za promene Nebojša Medojević na Fejsbuku! -… »

Vesti dana »