Povezane vesti

Olga spremna za Kanađanke: "Mi smo šampionskog kova!"

Olga spremna za Kanađanke: "Mi smo šampionskog kova!"

Sportske.net 13.04.2021
Srpska teniserka Olga Danilović rekla je danas, pred meč Bili Džin King kupa protiv Kanade, da veruje da njen tim može da se izbori sa tim teškim zadatkom, kao i da će biti maksimalno spremna za predstojeće mečeve. "Verujem u naš tim, verujem da… »
‘Mi smo šampionskog kova’: Olga Danilović pred početak bitke za plej-of Bili Džin King kupa

‘Mi smo šampionskog kova’: Olga Danilović pred početak bitke za plej-of Bili Džin King kupa

Hot sport 13.04.2021
Žestoke pripreme u ‘mehuru’ Bili Džin King kup okršaja između selekcija Srbije i Kanade. Odlična razmena energije, motivacije i trasiranje puta koji vodi ka ostvarenju cilja koji je samo jedan, a to je pobeda Srbije. U sportskoj hali ‘Ibar’ u… »
Danilović: Šampionskog smo kova, borimo se za Srbiju

Danilović: Šampionskog smo kova, borimo se za Srbiju

Nova 13.04.2021
Žestoke pripreme u “mehuru” pred Bili Džin King kup okršaja između selekcija Srbije i Kanade. Odlična razmena energije, motivacije i trasiranje puta koji vodi ka ostvarenju cilja koji je samo jedan, a to je pobeda Srbije. U sportskoj hali… »
Srpske teniserke visoko motivisane za trijumf nad Kanadom

Srpske teniserke visoko motivisane za trijumf nad Kanadom

Danas 12.04.2021
Srpska teniserka Nina Stojanović rekla je danas da je reprezentacija veoma motivisana pred duel sa Kanadom u Bili Džin King kupu. „Igrati za reprezentaciju je uvek nešto posebno, ti dani provedeni u timskom duhu nadahnjuju sve nas i uvek nam donesu… »

Vesti dana »

Zašto Amerika obustavlja slanje oružja Izraelu?

Zašto Amerika obustavlja slanje oružja Izraelu?

Slobodna Evropa pre 3 satajoš 29 povezanih
Referentna kamatna stopa ostaje 6,5 odsto

Referentna kamatna stopa ostaje 6,5 odsto

Nova ekonomija pre 2 satajoš 21 povezana
Proglašena lista "Vršac zaslužuje bolje"

Proglašena lista "Vršac zaslužuje bolje"

NIN pre 2 satajoš 20 povezanih