Povezane vesti

Piksijeva poruka Portugalcima: Još mi je draže ako je lopta prešla gol-liniju, Srbi ne plaču posle nepravdi

Piksijeva poruka Portugalcima: Još mi je draže ako je lopta prešla gol-liniju, Srbi ne plaču posle nepravdi

Mozzart sport 13.04.2021
„Iznenadio me je Kristijano, mogu da budu zadovoljni što nisu izgubili meč“, poručio selektor Srbije. Za prvi ciklus kao selektor Srbije Dragan Stojković Piksi je zaslužio odličnu ocenu. Na mečevima protiv Irske, Portugalije i Azerbejdžana… »
Piksi iskren: ‘Klanovi, grupe, sujeta!’

Piksi iskren: ‘Klanovi, grupe, sujeta!’

Hot sport 13.04.2021
Zanimljiva izjava selektora fudbalske reprezentacije Srbije. Selektor muške fudbalske reprezentacije Dragan Stojković Piksi bio je gost na televiziji N1. Tom prilikom je izneo neka svoja zapažanja. O samoj poziciji selektora u srpskom fudbalu… »
Piksi za N1: Niko se nije mešao, izbor igrača je isključivo moja stvar

Piksi za N1: Niko se nije mešao, izbor igrača je isključivo moja stvar

N1 Info 13.04.2021
"Gleda se forma igrača, individualni kvalitet... Niko se nije mešao u izbor, uticao, imao neki predlog, da ja uradim nešto po nečijoj želji. Izbor igrača je isključivo moja stvar", rekao je za N1 selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan… »
Piksijeva poruka Ronaldu: Još mi je draže ako je bio gol

Piksijeva poruka Ronaldu: Još mi je draže ako je bio gol

Nova 13.04.2021
"Niko mi se nije mešao u izbor, uticao, imao neki predlog, da ja uradim nešto po nečijoj želji. Izbor igrača je isključivo moja stvar", rekao je selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojkoić Piksi gostujući na N1. „Orlovi“ su na startu… »
Piksijeva poruka Ronaldu: Još mi draže ako je prešla liniju, trpeli smo nepravde, ali nismo plakali!

Piksijeva poruka Ronaldu: Još mi draže ako je prešla liniju, trpeli smo nepravde, ali nismo plakali!

Vesti online 13.04.2021
Dragan Stojković Piksi gostovao je na N1 kod novinarke Minje Miletić, gde je sumirao utiske posle prve tri utakmice kvalifikacija, sa posebnim osvrtom na meč protiv Portugalaca. Atmosfera u reprezentaciji je sjajna Iznenadilo me ponašanje Ronalda… »
Piksi pecka ronalda i razbija mitove o Srbiji: Nema klanova, a meni je još draže ako je lopta prešla gol-liniju!

Piksi pecka ronalda i razbija mitove o Srbiji: Nema klanova, a meni je još draže ako je lopta prešla gol-liniju!

Mondo 13.04.2021
"Ovo je vrlo jednostavan posao za poštenog čoveka" "Ovo je vrlo jednostavan posao za poštenog čoveka" Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi ocenio je da su "orlovi" dobro počeli kvalifikacije za Mundijal 2022, ponovio je da je izbor igrača… »
Piksijeva poruka uplakanom Ronaldu

Piksijeva poruka uplakanom Ronaldu

Sportske.net 13.04.2021
Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi istakao je u razgovoru za N1 televiziju da niko nije učestvovao u njegovom sastavljanju reprezentacije, a imao je i poruku za Kristijana Ronalda. Sa čim se, zapravo, Piksi suočio kada je stigao na… »

Vesti dana »