Povezane vesti

‘Jeco, oko moje, nismo se tako dogovorili’: Neverovatne scene, dosudila penal za goste, a onda je počeo pakao s tribina…

‘Jeco, oko moje, nismo se tako dogovorili’: Neverovatne scene, dosudila penal za goste, a onda je počeo pakao s tribina…

Hot sport 13.04.2021
Prva liga Srbije iz kola u kolo iznedri po neku scenu o kojoj se danima priča i koje nemaju mnogo veze sa fudbalom. Posle neverovatnih poteza, a zatim i incidenta koji je Vladimir Volkov napravio na meču, na red je došla situacija sa Jelenom… »
Dama sudila meč U Srbiji i doživela pakao: Jelena svirala penal, a onda su se čuli gnusni komentari: "Oko moje lepo" i…

Dama sudila meč U Srbiji i doživela pakao: Jelena svirala penal, a onda su se čuli gnusni komentari: "Oko moje lepo" i…

Sportal blic 13.04.2021
iz kola u kolo iznedri po neku scenu o kojoj se danima priča. U meču - Radnički Pirot pravdu je delila sudija Jelena Cvetković, pa se desilo bezbroj simpatičnih situacija. U jednom trenutku Jelena je dosudila jedanaesterac za gostujuću ekipu… »
Jeco, nismo se tako dogovorili: Novi skandal u srpskom fudbalu, sporan penal koji je dosudila žena?! (video)

Jeco, nismo se tako dogovorili: Novi skandal u srpskom fudbalu, sporan penal koji je dosudila žena?! (video)

Mondo 13.04.2021
Svaki dan neki novi skandal iz Prve lige Srbije. Svaki dan neki novi skandal iz Prve lige Srbije. Postaje Prva liga Srbije jedno od najzanimljivijih takmičenja u Evropi. Ne toliko zbog kvaliteta koliko zbog afera koje je prate. Gotovo u svakom kolu desi… »

Vesti dana »