Povezane vesti

Samo 1000 "Grobara" na sutrašnjem derbiju?

Samo 1000 "Grobara" na sutrašnjem derbiju?

Sportske.net 14.04.2021
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana sastaju se sutra od 18.00 sati na stadionu "Rajko Mitić", ali čini se da atmosfera neće biti na nivu pređašnjeg derbija. Tada je interesovanje premašilo sva očekivanja, pa je stadion "Rajko Mitić" bio pun… »
Dobio jaknu sa srpskom zastavom i razbijenu arkadu za veliki jubilej: Milan Lučić krvav završio 1.000 NHL meč u karijeri…

Dobio jaknu sa srpskom zastavom i razbijenu arkadu za veliki jubilej: Milan Lučić krvav završio 1.000 NHL meč u karijeri…

Sportal blic 14.04.2021
, kanadski hokejaš srpskog porekla, odigrao je 1000. meč u NHL ligi! Veliki jubilej obeležio je - tučom. Nije neobično da se hokejaši potuku na ledu, a Lučić je ušao u klinč sa Skotom Saburinom koji je prihvatio “bacanje rukavica” i završio… »
NHL: Srpski hokejaš obeležio jubilej tučom

NHL: Srpski hokejaš obeležio jubilej tučom

N1 Info 14.04.2021
Hokejaš Kalgari Flejmsa Milan Lučić protekle noći bio je u centru pažnje na utakmici u kojoj je njegov tim savladao Toronto Mapl lifse rezultatom 3:2. Prvo zbog toga što mu je to bio jubilarni 1000. meč u najboljoj hokejaškoj ligi na svetu (NHL)… »
Na 1000. meču se pobio i dobio jaknu sa srpskom zastavom

Na 1000. meču se pobio i dobio jaknu sa srpskom zastavom

Nova 14.04.2021
Milan Lučić, kanadski hokejaš srpskog porekla, odigrao je 1000. meč u NHL ligi koji je obeležio tučom. Nije neobično da se igrači povremeno pobiju na utakmicama NHL lige, tada bi sve stalo, a oni bi dobili prostor da golim pesnicama odmere snage… »
Sevale pesnice, Srbin završio sav krvav: Čim sam ga video znao sam da sledi tuča! (video)

Sevale pesnice, Srbin završio sav krvav: Čim sam ga video znao sam da sledi tuča! (video)

Mondo 14.04.2021
Srbin je veliki jubilej proslavio uz tuču! Srbin je veliki jubilej proslavio uz tuču! Kanadski hokejaš srpskog porekla Milan Lučić proslavio je svoj 1.000 meč u NHL-u tučom! On se na meču svog Kalgarija protiv Toronta potukao sa Skotom Saburinom… »

Vesti dana »