Povezane vesti
Poskupela advokatska tarifa u parničnim postupcima
Nova 14.04.2021
Advokatska komora Srbije (AКS) donela je odluku da najniža advokatska tarifa u parničnim sporovima male vrednosti, ubuduće iznosi 9.000 umesto dosadašnih 6.000 dinara. Upravni odbor AKS doneo je 10. aprila Odluku o izmeni tarifnog broja 13 Tarife o… »
Poskupele tarife: Advokatske usluge skuplje za 50 odsto
Blic 14.04.2021
Advokatska komora povećala je najnižu cenu u parničnim postupcima sa 6.000 na 9.000 dinara, ali sekretar advokatske komore Dragoslav Ljubičanović tvrdi da to nije poskupljenje već ukidanje jednog iznosa u tarifi. Kako god, najniža advokataska tarifa sada… »
Vesti dana »
Tokom večeri bez zadržavanja na naplatnim stanicama auto-puteva: Evo kakvo je stanje na graničnim prelazima
Kurir pre 3 satajoš 1 povezana
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Zelenski objavio imena kandidata za novog šefa Kabineta, nakon ostavke Andrija Jermaka
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Čučković: Novi savski most biće 3 puta veći od starog, "krtice" za kopanje metroa stižu uskoro
Blic pre 4 satijoš 1 povezana


