Povezane vesti

Selaković: Ne znam za slovenački dokument o podeli BiH

Selaković: Ne znam za slovenački dokument o podeli BiH

Slobodna Evropa 14.04.2021
Ministar spoljnih poslova Srbije Nikola Selaković izjavio je 14. aprila da zvanično ne zna za dokument o kojem se spekuliše da ga je premijer Slovenije Janez Janša poslao Briselu, a u kojem je predložen miran razlaz Bosne i Hercegovine. Selaković je… »
Selaković: Naš je interes da se u UN što više govori o Kosovu

Selaković: Naš je interes da se u UN što više govori o Kosovu

N1 Info 14.04.2021
Šef diplomatije Srbije Nikola Selaković izjavio je da Srbiji ne bi odgovaralo da je onlajn sednica Saveta bezbednosti UN bila prekinuta zbog isticanja kosovskih simbola, jer je "interes Srbije da se o temi Kosova i Metohije raspravlja". „Naš je… »
Selaković: Sednice SB UN važne zbog iznošenja stava o Kosovu

Selaković: Sednice SB UN važne zbog iznošenja stava o Kosovu

Novi magazin 14.04.2021
Šef srpske diplomatije Nikola Selaković izjavio je danas da Srbiji ne bi odgovaralo da je onlajn sednica Saveta bezbednosti UN juče bila prekinuta zbog isticanja kosovskih simbola jer je "interes Srbije da se o temi Kosova i Metohije raspravlja". Na… »
Selaković: Sednice Saveta SB UN važne zbog iznošenja stava o Kosovu

Selaković: Sednice Saveta SB UN važne zbog iznošenja stava o Kosovu

Danas 14.04.2021
Šef srpske diplomatije Nikola Selaković izjavio je danas da Srbiji ne bi odgovaralo da je onlajn sednica Saveta bezbednosti UN juče bila prekinuta zbog isticanja kosovskih simbola jer je „interes Srbije da se o temi Kosova i Metohije raspravlja“… »
Selaković: Ne znam za slovenački dokument o podeli Bosne

Selaković: Ne znam za slovenački dokument o podeli Bosne

Vesti online 14.04.2021
Ministar spoljnih poslova Nikola Selaković izjavio je danas da zvanično ne zna za dokument o kojem se spekuliše da ga je premijer Slovenije Janez Janša poslao Briselu, a u kojem je predložen miran razlaz BiH. Selaković je naveo da je o tome… »
Selaković: Sednice Saveta bezbednosti važne za iznošenje našeg stava o Kosovu i Metohiji

Selaković: Sednice Saveta bezbednosti važne za iznošenje našeg stava o Kosovu i Metohiji

RTV 14.04.2021
BEOGRAD - Srbiji ne bi odgovaralo da je sednica Saveta bezbednosti UN u potpunosti prekinuta, jer je održavanje tih sednica retka prilika da se u najvažnijoj međunarodnoj organizaciji na svetu iznese stav naše zemlje i skrene pažnja na probleme na… »

Vesti dana »