Povezane vesti

Putin: Imam dobar imuni odgovor posle prve doze vakcine

Putin: Imam dobar imuni odgovor posle prve doze vakcine

Nova 14.04.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da se nakon druge doze vakcine protiv virusa korona oseća dobro, da nema nikakvih neželjenih efekata i da mu se dobar imunološki odgovor pojavio već posle prve doze. „Deset minuta pre nego što sam ušao… »
Putin primio drugu dozu vakcine protiv koronavirusa

Putin primio drugu dozu vakcine protiv koronavirusa

RTV 14.04.2021
MOSKVA - Predsednik Rusije Vladimir Putin objavio je danas da je primio drugu dozu vakcine protiv koronavirusa. "Upravo sam primio drugu dozu", rekao je Putin na sastanku odbora Ruskog geografskog društva, prenosi TASS. Kremlj je prošlog meseca… »
Putin primio drugu dozu vakcine protiv COVID-a 19

Putin primio drugu dozu vakcine protiv COVID-a 19

Slobodna Evropa 14.04.2021
Ruski predsjednik Vladimir Putin izjavio je da je primio drugu dozu jedne od ruskih vakcina protiv COVID-a 19. Kremlj je prošlog mjeseca saopštio da je predsjednik primio prvu dozu vakcine. Nije poznato koju je od tri ruske vakcine primio Putin, niti su… »
Putin primio drugu dozu vakcine protiv koronavirusa

Putin primio drugu dozu vakcine protiv koronavirusa

Novi magazin 14.04.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da je primio drugu dozu vakcine protiv koronavirusa. "Želim da vas obavestim da sam pre nekoliko trenutaka, neposredno pre ulaska u ovu sobu, dobio drugu vakcinu i siguran sam da će sve biti u redu"… »
Vladimir Putin primio i drugu dozu vakcine protiv korone

Vladimir Putin primio i drugu dozu vakcine protiv korone

Nova 14.04.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin saopštio je da je primio drugu dozu vakcine protiv kovida, tri nedelje nakon prve vakcinacije. „Želim da vas obavestim da sam upravo, pre ulaska u ovu salu, primio i drugu vakcinu. Nadam se da će sve biti u redu. Ni… »
Vladimir Putin primio i drugu dozu vakcine

Vladimir Putin primio i drugu dozu vakcine

N1 Info 14.04.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da je primio drugu dozu jedne od ruskih vakcina protiv kovida 19, javila je ruska novinska agencija "Interfaks". Kremlj je prošlog meseca saopštio da je predsjednik Rusije primio prvu dozu vakcine. Nije… »

Vesti dana »