Povezane vesti

Otkazane premijere u JDP i Ateljeu 212

Otkazane premijere u JDP i Ateljeu 212

N1 Info 14.04.2021
Premijera predstave "Moj muž" Rumene Bužarovske, u režiji Jovane Tomić, koja je trebalo da bude održana danas je otkazana, saopštilo je Jugoslovensko dramsko pozorište. U Ateljeu 212 bila je za 17. april najavljena premijera predstave "64" Tene… »
Zbog bolesti glumice otkazana premijera predstave „Moj muž“

Zbog bolesti glumice otkazana premijera predstave „Moj muž“

Nova 14.04.2021
Jugoslovensko dramsko pozorište otkazalo je premijeru, kao i prvu reprizu, predstave „Moj muž“ Rumene Bužarovske u režiji Jovane Tomić koja je večeras trebalo da bude izvedena na Sceni Studio JDP. Kako je navedeno iz ovog teatra, predstava je… »
Odložena premijera predstave "Moj muž" po delu Rumene Bužarovske u JDP

Odložena premijera predstave "Moj muž" po delu Rumene Bužarovske u JDP

Blic 14.04.2021
Na Sceni "Studio" Jugoslovenskog dramskog pozorišta večeras je trebalo da bude premijera predstave "Moj muž" koju je režirala Jovana Tomić. Ipak, kako su jutros javili iz JDP-a večerašnja premijera i sutrašnja prva repriza se odlažu zbog bolesti… »
Odložena premijera u Ateljeu 212

Odložena premijera u Ateljeu 212

Nova 14.04.2021
Premijera predstave “64” Tene Štivičić u režiji Alise Stojanović koja je bila planirana za 17. april u Ateljeu 212 pomerena je na 21. april u 19.30 sati. Pretpremijera i prva repriza koje su bile zakazane za 16. i 18. april takođe su otkazane… »
Put Sanje Marković: „Moj muž“ pa treća žena Tome Zdravkovića

Put Sanje Marković: „Moj muž“ pa treća žena Tome Zdravkovića

Nova 14.04.2021
Užasno sam veliki tremaroš, to ne krijem. Sada me ona drma i zbog dolaska Rumene i nadam se da će videti bar jednu ženu na koju je mislila dok je pisala svoju knjigu, kaže za Nova.rs glumica Sanja Marković koja će sa Jovanom Belović večeras u 19… »
Problem je uvek isti – tvrdi, tvrdi patrijarhat

Problem je uvek isti – tvrdi, tvrdi patrijarhat

Danas 13.04.2021
Premijera predstave "Moj muž", po delu Rumene Bužarovske, u Jugoslovenskom dramskom pozorištu Žene koje svi prepoznajemo, prijateljice, majke i ćerke, koleginice, koje su svuda oko nas i njihov odnos u totalno drugačijim socijalnim miljeima i… »

Vesti dana »