Povezane vesti
Bugarski premijer Borisov kaže da se neće ponovo kandidovati za premijera
Novi magazin 14.04.2021
Bugarski premijer Bojko Borisov rekao je danas da neće vodi sledeću vladu nakon što je njegova stranka desnog centra GERB osvojila najviše glasova na prošlonedeljnim parlamentarnim izborima, ali nije uspela da osvoji dovoljnu većinu. Borisov (61)… »
Borisov: Neću se ponovo kandidovati za premijera Bugarske
Sputnik 14.04.2021
Bugarski premijer i lider stranke GERB Bojko Borisov saopštio je da neće biti kandidat svoje stranke na funkciju šefa sledeće vlade. Istovremeno je odbio da kaže ko će tačno biti odgovarajući kandidat GERB-a. Prema rečima Borisova, ime kandidata… »
Borisov: Neću se ponovo kandidovati za premijera Bugarske
Vesti online 14.04.2021
Bugarski premijer i lider stranke GERB Bojko Borisov saopštio je da neće biti kandidat svoje stranke na funkciju šefa sledeće vlade. Istovremeno je odbio da kaže ko će tačno biti odgovarajući kandidat GERB-a. Prema rečima Borisova, ime… »
Vesti dana »

Danas oblačno, ponegde s kratkotrajnom kišom, najviša dnevna do 20 stepeni Celzijusa
Euronews pre 1 satjoš 10 povezanih

Hitna pomoć: Kod Pančevačkog mosta jednog mladića udarila struja
Danas pre 36 minutajoš 10 povezanih