Povezane vesti

Jana otkriva: Šaban i ja smo na jednoj proslavi svedočili užasu…

Jana otkriva: Šaban i ja smo na jednoj proslavi svedočili užasu…

Vesti online 14.04.2021
Dragana Todorović Jana već dve i po decenije jedna je od najpopularnijih i najtraženijih pevačica na Balkanu ali i svuda po svetu gde žive ljudi sa ovih prostora. Sve to postigla je bez prevelikog otkrivanja privatnog života ali u emisiji „Pečat… »
Tražio je da stanemo pored njegovog stola i pevamo, a onda je počeo da bije ćerku: Jana pričala o užasu koji je doživela

Tražio je da stanemo pored njegovog stola i pevamo, a onda je počeo da bije ćerku: Jana pričala o užasu koji je doživela

Mondo 14.04.2021
Pevačica opisala događaj s nastupa sa Šabanom Šaulićem. Pevačica opisala događaj s nastupa sa Šabanom Šaulićem Dragana Todorović Jana je gostujući u jednoj emisiji otkrila mnoge nepoznate detalje iz svog života, između ostalog i o tome kako… »
"Pijani gazda je tukao ćerku na moje i Šabanove oči": Jana svedočila užasu, a nećete verovati koje umetničko ime je…

"Pijani gazda je tukao ćerku na moje i Šabanove oči": Jana svedočila užasu, a nećete verovati koje umetničko ime je…

Blic 14.04.2021
Pevačica Jana Todorović otkrila je do sada nepoznate detalje iz svog života. Ona se prisetila trenutka kada je saznala da je poginuo kralj narodne muzike Šaban Šaulić, ali i jezivog događaja kojem je prisustvovala sa njim. - Sećam se da sam vozila… »

Vesti dana »

Bajden zapretio obustavom isporuke oružja Izraelu

Bajden zapretio obustavom isporuke oružja Izraelu

Politika pre 46 minutajoš 29 povezanih
NBS zadržala referentnu kamatu na 6,50 odsto

NBS zadržala referentnu kamatu na 6,50 odsto

RTV pre 40 minutajoš 18 povezanih
Preminuo književnik Ivan Ivanji

Preminuo književnik Ivan Ivanji

N1 Info pre 3 satajoš 16 povezanih