Povezane vesti

„Otišao sam časno i pošteno...“ – U Nišu otkrivena spomen-ploče doktoru Miodragu Laziću /foto/

„Otišao sam časno i pošteno...“ – U Nišu otkrivena spomen-ploče doktoru Miodragu Laziću /foto/

Sputnik 14.04.2021
Danas se navršava tačno godinu dana od smrti dr Miodraga Lazića Laze, čuvenog ratnog hirurga i direktora Urgentnog centra. Na godišnjicu njegovog odlaska postavljena je spomen-ploča u znak sećanja na tog velikog čoveka. „Otišao sam časno i… »
U niškom UKC otkrivena spomen ploča ratnom hirurgu Miodragu Laziću, preminulom od korone

U niškom UKC otkrivena spomen ploča ratnom hirurgu Miodragu Laziću, preminulom od korone

Medijska kutija 14.04.2021
U Univerzitetskom kliničkom centru u Nišu danas je otkrivena spomen ploča u čast poznatog ratnog hirurga i dugodišnjeg direktora Urgentnog centra u Nišu Miodraga Lazića, koji je preminuo 14. aprila prošle godine od posledica kovida 19. Lazić je… »
"Otišao sam časno i pošteno. Stajao sam na prvoj liniji": U KC Niš otkrivena spomen ploča u čast dr Lazića koji je…

"Otišao sam časno i pošteno. Stajao sam na prvoj liniji": U KC Niš otkrivena spomen ploča u čast dr Lazića koji je…

Blic 14.04.2021
U Kliničkom centru u Nišu danas je otkrivena spomen ploča u čast hirurga i dugogodišnjeg direktora Urgentnog centra u Nišu Miodragu Laziću. Dr Lazić je preminuo na današnji dan prošle godine, posle dve nedelje borbe sa korona virusom. Otkrivanju… »
Godišnjica smrti doktora Laze - hirurga napaćenog srpskog naroda

Godišnjica smrti doktora Laze - hirurga napaćenog srpskog naroda

Srbija danas 14.04.2021
ezbroj murala sa likom doktora Lazića oslikano je na fasadama zgrada u svim gradovima gde je boravio i lečio. Pre tačno godinu dana, 14. marta 2020, od posledica kovida 19, umro je direktor Urgentnog centra Niš i omiljen lekar, prijatelj, humanista dr… »

Vesti dana »