Povezane vesti

Vučić: Nasmejao sam se kad sam video da piše da sam Stefanoviću nametnuo Dijanu Hrkalović

Vučić: Nasmejao sam se kad sam video da piše da sam Stefanoviću nametnuo Dijanu Hrkalović

Danas 15.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da su netačni navodi u nedeljniku NIN da je nametnuo bivšu državnu sekretarku Dijanu Hrkalović sadašnjem ministru odbrane, a tada ministru policije, Nebojši Stefanoviću. „Kada sam video tu… »
Inspektor Dumanović odgovara na optužbe ministra Stefanovića

Inspektor Dumanović odgovara na optužbe ministra Stefanovića

Nova 15.04.2021
Nekadašnji pripadnik Odeljenja MUP za tajno praćenje Milan Dumanović koji je za NIN izjavio da je Vučić „Dijanu Hrkalović nametnuo Nebojši Stefanoviću“, za Nova.rs kaže da je izjava ministra odbrane da on nije bio policajac sa karijerom… »
Stefanović: Ja sam postavio Hrkalović za državnu sekretarku, Vučić nju nije nametnuo

Stefanović: Ja sam postavio Hrkalović za državnu sekretarku, Vučić nju nije nametnuo

Danas 15.04.2021
Ministar odbrane i nekadašnji ministar unutrašnjih poslova (MUP) Nebojša Stefanović označio je je danas kao „besmislicu“ tvrdnju bivšeg policajca Milana Dumanovića, koji je za NIN izjavio da mu je Aleksandar Vučić nametnuo Dijanu Hrkalović… »
Vučić: Smešno da sam Stefanoviću nametnuo Dijanu Hrkalović

Vučić: Smešno da sam Stefanoviću nametnuo Dijanu Hrkalović

Nova 15.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da su netačni navodi a je nametnuo bivšu državnu sekretarku Dijanu Hrkalović sadašnjem ministru odbrane, a tada ministru policije, Nebojši Stefanoviću. „Kad sam video tu naslovnu stranu, stvarno… »
Novac od droge uzimaju SNS i BIA, Hrkalovićka je Vučićev čovek

Novac od droge uzimaju SNS i BIA, Hrkalovićka je Vučićev čovek

Luftika 15.04.2021
Nekadašnji pripadnik Odeljenja Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) za tajno praćenje Milan Dumanović izjavio je da je Aleksandar Vučić, „Dijanu Hrkalović nametnuo Nebojši Stefanoviću“, kao i da je s funkcije u policiji smenjena na zahtev… »
Stefanović: Ja sam postavio Dijanu Hrkalović za državnu sekretarku MUP, Vučić nju nije nametnuo

Stefanović: Ja sam postavio Dijanu Hrkalović za državnu sekretarku MUP, Vučić nju nije nametnuo

Beta 15.04.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da je on postavio Dijanu Hrkalović za državnu sekretarku Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) dok je bio na čelu tog ministarstva, demantujući tvrdnje da je njemu predsednik Srbije Aleksandar… »
Stefanović: Meni Vučić nikada nije nametnuo bilo koga, kadrovski izbori su moji

Stefanović: Meni Vučić nikada nije nametnuo bilo koga, kadrovski izbori su moji

N1 Info 15.04.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da je on postavio Dijanu Hrkalović za državnu sekretarku Ministarstva unutrašnjih poslova dok je bio na čelu tog ministarstva, demantujući tvrdnje da je njemu predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Stefanović: Ja sam postavio Dijanu Hrkalović za sekretarku MUP

Stefanović: Ja sam postavio Dijanu Hrkalović za sekretarku MUP

Nova 15.04.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da je on postavio Dijanu Hrkalović za državnu sekretarku Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) dok je bio na čelu tog ministarstva, demantujući tvrdnje da je njemu predsednik Srbije Aleksandar… »
Bivši pripadnik MUP-a: Vučić Stefanoviću nametnuo Dijanu Hrkalović

Bivši pripadnik MUP-a: Vučić Stefanoviću nametnuo Dijanu Hrkalović

N1 Info 15.04.2021
Nekadašnji pripadnik Odeljenja Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) za tajno praćenje Milan Dumanović izjavio je da je Aleksandar Vučić "Dijanu Hrkalović nametnuo Nebojši Stefanoviću", kao i da je s funkcije u policiji smenjena na zahtev… »
Milan Dumanović: Vučić je Hrkalović nametnuo Stefanoviću

Milan Dumanović: Vučić je Hrkalović nametnuo Stefanoviću

Novi magazin 15.04.2021
Nekadašnji pripadnik Odeljenja Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) za tajno praćenje Milan Dumanović izjavio je da je Aleksandar Vučić, "Dijanu Hrkalović nametnuo Nebojši Stefanoviću", kao i da je s funkcije u policiji smenjena na zahtev… »
Milan Dumanović: Vučić je Hrkalović nametnuo Stefanoviću, novac od droge uzimali SNS i BIA

Milan Dumanović: Vučić je Hrkalović nametnuo Stefanoviću, novac od droge uzimali SNS i BIA

Danas 15.04.2021
Nekadašnji pripadnik Odeljenja Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) za tajno praćenje Milan Dumanović izjavio je da je Aleksandar Vučić, „Dijanu Hrkalović nametnuo Nebojši Stefanoviću“, kao i da je s funkcije u policiji smenjena na zahtev… »
Milan Dumanović: Vučić je Hrkalović nametnuo Stefanoviću

Milan Dumanović: Vučić je Hrkalović nametnuo Stefanoviću

Nova 15.04.2021
Nekadašnji pripadnik Odeljenja Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) za tajno praćenje Milan Dumanović izjavio je da je Aleksandar Vučić, "Dijanu Hrkalović nametnuo Nebojši Stefanoviću", kao i da je s funkcije u policiji smenjena na zahtev… »

Vesti dana »