Povezane vesti

Oglasila se žena profesora Boričića koja je juče postala hit na društvenim mrežama: "Morala sam da izađem, ali nisam…

Oglasila se žena profesora Boričića koja je juče postala hit na društvenim mrežama: "Morala sam da izađem, ali nisam…

Blic 15.04.2021
Profesor na medicinskom fakultetu, Ivan Boričić i njegova supruga, Zdenka, od juče su pravi hit na društvenim mrežama. Naime, u jednom trenutku gospođa Boričić je morala da izađe u stana, a kako je u tom trenutku njen suprug držao onlajn… »
Oglasila se "žena koja puzi" iz hit snimka: Supruga profesora iz Beograda objasnila - "nisam htela da ga prekidam!"

Oglasila se "žena koja puzi" iz hit snimka: Supruga profesora iz Beograda objasnila - "nisam htela da ga prekidam!"

Mondo 15.04.2021
Snimak onlajn predavanje brzo je postao viralni hit na društvenim mrežama. Snimak onlajn predavanje brzo je postao viralni hit na društvenim mrežama. Zdenka Boričić, supruga Ivana Boričića, profesora na Medicinskom fakultetu, koja je neočekivano… »
Žena koja je puzala na predavanju profesora Boričića: Napravila sam malu neprijatnost mužu

Žena koja je puzala na predavanju profesora Boričića: Napravila sam malu neprijatnost mužu

Telegraf 15.04.2021
Prof. Boričić rekao je ranije da mu uopšte nije drago što je taj snimak postao hit na društvenim mrežama. Zdenka Boričić, supruga Ivana Boričića, profesora na Medicinskom fakultetu, koja je neočekivano suprugu upuzala u kadar dok je držao… »

Vesti dana »

Borelj: EU mora da nastavi da podržava Ukrajinu

Borelj: EU mora da nastavi da podržava Ukrajinu

Vesti online pre 15 minutajoš 51 povezana
EU je prioritet kineske spoljne politike

EU je prioritet kineske spoljne politike

Politika pre 33 minutajoš 47 povezanih
Edvards navijačima Denvera: Idite kući! VIDEO

Edvards navijačima Denvera: Idite kući! VIDEO

B92 pre 15 minutajoš 34 povezane
Sramotan potez Mareja: "Opasno je" VIDEO

Sramotan potez Mareja: "Opasno je" VIDEO

B92 pre 4 satijoš 26 povezanih