Povezane vesti

Irena je nestala pre 10 dana kada je otišla na pijacu: Ujak kaže da je poslednji put viđena na mostu

Irena je nestala pre 10 dana kada je otišla na pijacu: Ujak kaže da je poslednji put viđena na mostu

Telegraf 15.04.2021
- Nije ponela novac, i što mi je najčudnije ni mobilni telefon od kojeg se obično ne odvaja - kaže ujak. Irena Stojković (19) nestala je 4. aprila u Nišu, kada je, kako tvrdi njen ujak i staralac Saša Stojković, otišla do Cvetne pijace da bi… »
"Živa sam i zdrava": Za Irenom se tragalo 10 dana, a ujaku se javila tek kad je videla vesti

"Živa sam i zdrava": Za Irenom se tragalo 10 dana, a ujaku se javila tek kad je videla vesti

Telegraf 15.04.2021
Zabrinuti čovek je pokušavao da je kontaktira, a 5. aprila je njen nestanak prijavio policiji. Irena Stojković (19) iz Niša, koja je nestala pre jedanaest dana, upravo se javila ujaku Saši, nakon što je videla informaciju u medijima. - Pozvala me je… »
Javila se nestala devojka: Živa sam i zdrava!

Javila se nestala devojka: Živa sam i zdrava!

Niške vesti 15.04.2021
Pozvala me je sa skrivenog broja, bila je ljuta što sam prijavio njen nestanak. Kazala mi je: „Živa sam i zdrava, javiću se uskoro i spustila slušalicu“ – kazao je Sasa za Telegraf.rs. Podsećamo, Irenin nestanak ujak je prijavio 5. aprila, a… »
Nestala devetnaestogodišnja devojka iz Niša. Porodica moli za pomoć

Nestala devetnaestogodišnja devojka iz Niša. Porodica moli za pomoć

Niške vesti 15.04.2021
U policiji su istakli da se ne radi o devojčici, kako je to navedeno u objavi koja se od jutros masovno deli društvenim mrežama, već o punoletnoj ženskoj osobi. Prema rečima Saše Stojkovića, ujaka i staraoca devojke za kojom se traga, njegova… »

Vesti dana »