Povezane vesti
U Kovid centar dođite tokom dana
Dnevnik 15.04.2021
Dom zdravlja „Novi Sad“ apeluje na Novosađane da u na preglede u Kovid centru na Novom naselju dolaze tokom dana. „S obzirom na to da i posle našeg apela pacijentima koji sumnjaju da imaju infekciju izazvanu korona virusom prve preglede u Kovid centru na… »
Dom zdravlja: Ako sumnjate da imate koronu, u Kovid centar na Novom naselju dođite tokom dana
NoviSad.com 15.04.2021
Novi Sad - Uprkos apelu pacijentima koji sumnjaju da imaju kovid da prve preglede mogu da urade u Kovid centru na Novom naselju i tokom dana, Dom zdravlja „Novi Sad“ navodi da je i dalje mnogostruko veći broj pacijenata tokom noći. - Građane podsećamo da… »
Apel Novosađanima: Ako sumnjate da imate koronu, u Kovid centar na Novom naselju dođite tokom dana
Radio 021 15.04.2021
Uprkos apelu pacijentima koji sumnjaju da imaju kovid da prve preglede mogu da urade u Kovid centru na Novom naselju i tokom dana, ova zdravstvena ustanova i dalje beleži mnogostruko veći broj pacijenata tokom noći. "Građane podsećamo da smo za tu namenu… »
KOVID CENTAR: Ponovljen apel građanima da na prvi pregled dolaze tokom dana
Moj Novi Sad 15.04.2021
Tokom noći uglavnom dolaze pacijenti sa pogoršanim zdravstvenim stanjem. I nakon apela pacijentima koji sumnjaju da imaju infekciju izazvanu korona virusom prve preglede u Kovid centru na Novom naselju mogu obaviti tokom dana, i dalje se beleži… »









