Povezane vesti

Piksi u svom stilu: Pavloviću, ako poletiš isčupaću ti uši! Sa Đurđevićem nismo ništa izgubili

Piksi u svom stilu: Pavloviću, ako poletiš isčupaću ti uši! Sa Đurđevićem nismo ništa izgubili

Večernje novosti 15.04.2021
SEDAM bodova iz tri meča i egal sa Portugalijom posle prvog kvalifikacionog okupljanja - dovoljno da selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi bude veliki optimista pred nastavak kvalifikacija za odlazak na Svetsko prvenstvo 2022… »
Piksi: Samo lud ne može sa mnom! Batalite Instagram i budalaštine, a verujte mi – borićemo se za prvo mesto

Piksi: Samo lud ne može sa mnom! Batalite Instagram i budalaštine, a verujte mi – borićemo se za prvo mesto

Mozzart sport 15.04.2021
„Moja je poslednja“, obrazlaže selektor reprezentacije, otkriva imena štopera Zvezde i Partizana koje prati i poziva da se na odlazak Uroša Đurđevića za Crnu Goru na gleda kao na ispuštenu priliku. Aura pobednika. Čovek koji zrači. Pojavom… »
"Sa mnom samo lud ne: Može!" Piksi i intervju za pamćenje: Za sada ne vidim igrače kao što sam ja bio, neka ostave…

"Sa mnom samo lud ne: Može!" Piksi i intervju za pamćenje: Za sada ne vidim igrače kao što sam ja bio, neka ostave…

Sportal blic 15.04.2021
Aura pobednika. Čovek koji zrači. Pojavom, rečima i – delima. Takav je čiji je početak selektorskog mandata nagovestio da u novoj ulozi može da bude jednako uspešan kao dok je igrao fudbal. Kako zbog igre i rezultata državnog tima u… »

Vesti dana »