Povezane vesti

Vučić: Ne znam za ideju o mirnom razlazu BiH

Vučić: Ne znam za ideju o mirnom razlazu BiH

Politika 15.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije video, niti zna za ikakvu inicijativu o mirnom razlazu Bosne i Hercegovine ističući da je iznenađen licemerjem „beogradske čaršije” koja je nešto napala, a da nema pojma o čemu se… »
Vučić o Đukanoviću: Čekao sam i čekao, ali nisam dočekao (VIDEO)

Vučić o Đukanoviću: Čekao sam i čekao, ali nisam dočekao (VIDEO)

Vesti online 15.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da Srbija nema nikakav problem sa nezavisnosti i državnosti Crne Gore, ali da ima problem kada je reč o položaju srpskog naroda u CG, kao i da je crnogorski predsednik Milo Đukanović u emisiji na… »
Vučić o Đukanoviću: Nisam dočekao da tema ne bude Srbija

Vučić o Đukanoviću: Nisam dočekao da tema ne bude Srbija

Nova 15.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je s pažnjom gledao izlaganje crnogorskog predsednika Mila Đukanovića i čekao da tema ne bude Srbija. "Nisam ga dočekao", rekao je on tokom obilaska "Torlaka". Upitan da odgovori na pitanje da li je… »
"Samo neka nastave sa napadima": Vučić: Želimo najbolje odnose sa Crnom Gorom, ali imamo problem sa položajem srpskog…

"Samo neka nastave sa napadima": Vučić: Želimo najbolje odnose sa Crnom Gorom, ali imamo problem sa položajem srpskog…

Blic 15.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da naša država poštuje nezavinost Crne Gore, a da je ono sa čim imamo problem, to je položaj Srba u Crnoj Gori. - Gledao sam emisiju u kojoj je učestvovao crnogorski predsednik i pitao sam se hoće… »
Vučić: Beograd ima problem samo sa položajem Srba u Crnoj Gori

Vučić: Beograd ima problem samo sa položajem Srba u Crnoj Gori

Beta 15.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je danas tvrdnje da Beograd ima problem sa nezavisnošću Crne Gore ali je rekao da ima problem sa položajem srpskog naroda u toj zemlji, za koji je rekao da je "težak i užasan". "Sa pažnjom sam gledao… »
Vučić: Beograd ima problem samo sa položajem Srba u Crnoj Gori

Vučić: Beograd ima problem samo sa položajem Srba u Crnoj Gori

N1 Info 15.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je tvrdnje da Beograd ima problem sa nezavisnošću Crne Gore, ali je rekao da ima problem sa položajem srpskog naroda u toj zemlji, za koji je rekao da je "težak i užasan". „Sa pažnjom sam gledao nastup… »
Vučić odgovorio na optužbe Mila Đukanovića: Sve je rekao, mislim da su svi Srbi mogli da osete i da vide!

Vučić odgovorio na optužbe Mila Đukanovića: Sve je rekao, mislim da su svi Srbi mogli da osete i da vide!

Mondo 15.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je gledao nastup predsednika Crne Gore Mila Đukanovića u kome je optužio Srbe za nacionalizam i šovinizam. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je gledao nastup predsednika… »

Vesti dana »