Povezane vesti

Ivana Španović: Idem u Tokio po zlatnu medalju

Ivana Španović: Idem u Tokio po zlatnu medalju

Nova 15.04.2021
Ivana Španović, najbolja srpska atletičarka, izjavila je da će se na Olimpijskim igrama u Tokiju boriti za zlatnu medalju u skoku udalj. „Povreda se desila u pogrešno vreme, oporavila sam se. Nismo mnogo odstupili od priprema za Olimpijske igre i… »
Španović: U Tokiju idem na zlato

Španović: U Tokiju idem na zlato

Dnevnik 15.04.2021
BEOGRAD: Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović izjavila je da će se na Olimpijskim igrama u Tokiju boriti za zlatnu medalju u skoku udalj. "Povreda se desila u pogrešno vreme, oporavila sam se. Nismo mnogo odstupili od priprema za Olimpijske… »
Cilj je zlato u tokiju! Zanimaju me samo prvo mesto i rekordi! Ivana se nasmejana javila iz Dubaija, zna se kad se vraća

Cilj je zlato u tokiju! Zanimaju me samo prvo mesto i rekordi! Ivana se nasmejana javila iz Dubaija, zna se kad se vraća

Mondo 15.04.2021
"Povreda nije bila strašna, ali se desila u pogrešno vreme" "Povreda nije bila strašna, ali se desila u pogrešno vreme" Najuspešnija srpska atletičarka uspešno je prebrodila povredu i sada je u potpunosti usmerena na Olimpijske igre. Ivana… »
Španović i opklada za olimpijsko zlato: Biće dovoljno 7,10m

Španović i opklada za olimpijsko zlato: Biće dovoljno 7,10m

Vesti online 15.04.2021
Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović ima najveći mogući cilj na predstojećim Olimpijskim igrama u Tokiju. – Od 2013. godine i osvajanja prve seniorske medalje (Moskva prim. aut) nisam prestajala i imala pauze. Prvi put mi se desila… »
Ivana Španović za SK: Zanima me samo zlato u Tokiju

Ivana Španović za SK: Zanima me samo zlato u Tokiju

N1 Info 15.04.2021
Ivana Španović, najbolja srpska atletičarka u istoriji, nalazi se u Dubaiju, gde se priprema za predstojeću sezonu u kojoj su centralni događaj Olimpijske igre u Tokiju. Višestruka šampionka Evrope i sveta i vlasnica olimpijske bronze iz Rija… »

Vesti dana »