Povezane vesti

"On me je upucao": Milan Beko kaže da mu se vraća sećanje na noć kada je na njega pucano i da je siguran da je Zdravković…

"On me je upucao": Milan Beko kaže da mu se vraća sećanje na noć kada je na njega pucano i da je siguran da je Zdravković…

Blic 15.04.2021
Milan Beko je posle tri izostanka zbog kontakata sa obolelima od korone, stigao u Palatu pravde, gde treba da bude održano suđenje Aleksandru Zdravkoviću koji se tereti da je pokušao da ga ubije ispred njegove kuće na Senjaku. Beko je, kako… »
Beko: Zdravković je pucao u mene, bili smo oči u oči

Beko: Zdravković je pucao u mene, bili smo oči u oči

Nova 15.04.2021
Biznismen Milan Beko izjavio je danas na suđenju u Višem sudu u Beogradu da je sve sigurniji da je optuženi Aleksandar Zdravković atentator, koji je pokušao da ga ubije novembra 2014. ispred njegove kuće na Senjaku. Beko je rekao da mu se vremenom… »
Beko: Vremenom sam uvereniji da je Zdravković pucao na mene

Beko: Vremenom sam uvereniji da je Zdravković pucao na mene

RTS 15.04.2021
Biznismen Milan Beko izjavio je na suđenju da sada može sa "prilično velikim stepenom uverenja" da kaže da je optuženi Aleksandar Zdravković osoba koja je pucala na njega u novembru 2014. godine. Svedočeći kao oštećeni na suđenju Zdravkoviću… »
Biznismen Milan Beko u pratnji policije stigao u sud

Biznismen Milan Beko u pratnji policije stigao u sud

Nova 15.04.2021
Milan Beko danas bi trebalo da pred Višim sudom u Beogradu svedoči u postupku protiv Aleksandra Zdravkovica koji je optužen da je biznismena pokušao da ubije u novembru 2014. godine. Beko je u sud stigao nešto pre 12 sati. Beko je u pratnji policije… »

Vesti dana »