Povezane vesti
U Grčkoj i dalje vanredno: Obavezno proverite ove stvari pre nego što rezervišete letovanje
Mondo 15.04.2021
Letnja sezona se u ovoj zemlji zvanično otvara 14. maja, međutim, 19. april je svojevrsna predsezona za turiste iz određenih zemalja, da bi se videlo kako funkcioniše zamišljeni sistem rada tokom pandemije. Letnja sezona se u ovoj zemlji zvanično otvara… »
Ambasador: Grčka otvara granicu za srpske turiste 19. aprila
RTV 15.04.2021
ATINA - Ambasador Srbije u Grčkoj Dušan Spasojević saopštio je danas Sputnjiku da je od predstavnika Ministarstva turizma Grčke saznao da će Grčka otvoriti granicu za srpske turiste 19. aprila. To su nam juče saopštili iz Ministarstva turizma ovde, u… »
Građani Srbije moći će u Grčku od 19. aprila
Radio 021 15.04.2021
Ambasador Srbije u Grčkoj Dušan Spasojević izjavio je da će građani Srbije, prema trenutno dostupnim informacijama, moći da uđu u Grčku od ponedeljka, 19. aprila, i to ili avionom ili preko graničnih prelaza Promahonas i Nimfeja iz Bugarske. On je rekao… »
Vesti dana »

Janaf se oglasio nakon Vučićeve izjave da američke sankcije NIS-u stupaju na snagu 1. oktobra
Danas pre 5 satijoš 5 povezanih

Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednici jevrejskih organizacija traže slobodu za taoce u Gazi
Danas pre 9 satijoš 1 povezana

"Proizvodićemo plutajuće nuklearne elektrane": Putin najavio revolucionarni razvoj: "Omogućiće nam rešenje mnogih problema"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Danski ministar odbrane: Nema dokaza da su Rusi upravljali dronovima iznad aerodroma
Danas pre 7 satijoš 2 povezane