Povezane vesti

Evans prekinuo Đokovićevu seriju

Evans prekinuo Đokovićevu seriju

Politika 15.04.2021
Posle nešto više od dva sata igre britanski teniser proslavio uspeh karijere: 6:4, 7:5. – Đoković: „Jedan od najgorih mečeva poslednjih godina, osećao sam se odvratno”. Utisak o trenutnoj formi Novaka Đokovića, posle dugog odsustva, naglo se… »
“Pričaću deci i unucima kako sam pobedio Đokovića”: Evans oduševljen posle pobede nad Novakom

“Pričaću deci i unucima kako sam pobedio Đokovića”: Evans oduševljen posle pobede nad Novakom

Vesti online 15.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je u osmini finala Monte Karla od Daniela Evansa sa 2:0 u njihovom prvom međusobnom duelu. Sa jedne strane, Novak je igrao bez previše energije, dok je Evans od prvog do poslednjeg gema držao isti nivo… »
Pobedio je najboljeg na svetu: Ovako je Evans reagovao posle pobede nad Đokovićem (VIDEO)

Pobedio je najboljeg na svetu: Ovako je Evans reagovao posle pobede nad Đokovićem (VIDEO)

Vesti online 15.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je u osmini finala Monte Karla od Daniela Evansa sa 2:0. Posle meča, Evans je bio oduševljen što je i istakao u izjavi posle susreta, a koliko mu je zaista značila pobeda nad najboljim teniserom planete… »
Novak snimljen kako meditira uz zid na ulicama Monte Karla (VIDEO)

Novak snimljen kako meditira uz zid na ulicama Monte Karla (VIDEO)

Vesti online 15.04.2021
Novak Đoković je veliki poklonik meditacije, a koristi priliku na svakom mestu da se koncentriše, a upravo je to uradio i pre meča sa Danielom Evansom. Tako je slučajno uhvaćen kod jednog zida kako meditira. Zatim je posle meditacije rukama izvodio… »
Sjajni Rus izbacio Bautistu, sad će na megdan Nadalu!

Sjajni Rus izbacio Bautistu, sad će na megdan Nadalu!

Sportske.net 15.04.2021
Današnji dan u Monte Karlu obeležila je eliminacija Novaka Đokovića, a za razliku od njega, Rafael Nadal je nastavio silovit pohod ka tituli. Španac je deklasirao Grigora Dimitrova kome je prepustio samo dva gema, a večeras je saznao i ko će mu se… »
Novak: Užasno sam se osećao, teško da može lošije od ovoga

Novak: Užasno sam se osećao, teško da može lošije od ovoga

N1 Info 15.04.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković bio je veoma razočaran svojom igrom u porazu od Dana Evansa 6:4, 7:5 u drugom kolu mastersa u Monte Karlu. „Čestitam mu, bio je bolji danas. S moje strane, jedan od najgorih mečeva u poslednjih nekoliko godina… »
Đoković za poraz okrivio vajdu? "Ne trebaju mi tapšači, to može i od kuće"! (video)

Đoković za poraz okrivio vajdu? "Ne trebaju mi tapšači, to može i od kuće"! (video)

Večernje novosti 15.04.2021
NAJBOLJI teniser sveta Novak Đoković odigrao je jedan od najgorih mečeva u skorijem periodu, te je poražen u trećem kolu Mastersa u Monte Karlu. Đoković je tokom čitavog meča grešio kao retko kada, a nije pokazivao uobičajenu reakciju koja bi… »
Pobeda karijere Evansa: Kraj za Đokovića u Monte Karlu!

Pobeda karijere Evansa: Kraj za Đokovića u Monte Karlu!

Sport klub 15.04.2021
Novak Đoković završio je takmičenje u Monte Karlu u osmini finala. Najboljeg tenisera sveta eliminisao je Danijel Evans, koji je slavio 6:4, 7:5. Britanac je ostvario najveću pobedu u karijeri! Do mastersa u Monte Karlu nije znao za trijumf na… »
Ovo se nije videlo u prenosu! Iznervirani Novak Đoković besno vikao na svoje pred poraz u Monte Karlu: "Tapšači mi u…

Ovo se nije videlo u prenosu! Iznervirani Novak Đoković besno vikao na svoje pred poraz u Monte Karlu: "Tapšači mi u…

Sportal blic 15.04.2021
Najbolji teniser sveta je šokantnoprotiv najboljeg tenisera sveta, a jedan detalj na samom kraju je otkrio mnogo. Nije ovo bio Đokovićev dan, koji će morati da popravi formu u nastavku sezone na šljaci, a prva naredna prilika je već u Beogradu na… »
Nadal o porazu Đokovića: Nisam očekivao, ali bravo za Evansa

Nadal o porazu Đokovića: Nisam očekivao, ali bravo za Evansa

Nova 15.04.2021
Španski teniser Rafael Nadal prokomentarisao je poraz Novaka Đokovića u trećem kolu mastersa u Monte Karlu. Đoković je izgubio od Danijela Evansa 6:4 i 7:5. Evansu je to bio prvi susret sa srpskim igračem i ujedno prva pobeda nad top 5 igračima u… »
„Đoković me ostavio da čekam, to me je dodatno motivisalo“

„Đoković me ostavio da čekam, to me je dodatno motivisalo“

Nova 15.04.2021
Danijel Evans je ostvario svoju najveću pobedu u karijeri eliminacijom Novaka Đokovića na mastersu u Monte Karlu. Evans je rekao da ga je dodatno motivisalo to što je morao malo duže da čeka Đokovića u svlačionisi koji je malo kasnio. „Ostavio… »
Nole iskalio bes na Vajdi

Nole iskalio bes na Vajdi

Sportske.net 15.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas nije uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Monte Karlu, pošto je u dva seta poražen od Britanca Danijela Evansa. Posle meča, uz čestitke protivniku, konstatovao je da je ovo njegov najlošije… »
Ona je direktno učestvovala u izbacivanju Novaka sa US opena, a sad ga je opet oštetila! Nije htela ni da proveri, a…

Ona je direktno učestvovala u izbacivanju Novaka sa US opena, a sad ga je opet oštetila! Nije htela ni da proveri, a…

Sportal blic 15.04.2021
je danas , ali je u odlučujućem gemu sudija Oli Tur napravila katastrofalnu grešku. Naime, ona je u, ispostaviće se, poslednjem setu kod rezultata 15:15 na servis Britanca dosudila aut. Iako je Novak pitao francuskog arbitra da to i proveri, ona je to… »
O pobedi nad Đokovićem ''pričaće deci i unucima''!

O pobedi nad Đokovićem ''pričaće deci i unucima''!

Sportske.net 15.04.2021
Britanski teniser Danijel Evans rekao je danas, posle pobede nad prvim teniserom sveta Novakom Đokovićem na mastersu u Monte Karlu, da je to velika pobeda za njega, kao i da je najvažnije bilo verovati da može doći do nje. "Ovo je zaista velika… »
Nadal o eliminaciji Novaka u Monte Karlu: Toliko smo dominirali, da je svaki poraz iznenađenje

Nadal o eliminaciji Novaka u Monte Karlu: Toliko smo dominirali, da je svaki poraz iznenađenje

Vesti online 15.04.2021
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u četvrtfinle mastersa u Monte Karlu pošto je savladao Grigora Dimitrova sa 2:0. U nastavku takmičenja njemu će put do titule biti olakšan pošto je Novaka Đokovića eliminisao Daniel Evans i tako priredio… »
Nije smak sveta: Oglasio se Nadal o porazu Đokovića - "dugo dominiramo, svaki poraz je iznenađenje"

Nije smak sveta: Oglasio se Nadal o porazu Đokovića - "dugo dominiramo, svaki poraz je iznenađenje"

Večernje novosti 15.04.2021
NOVAK Đoković je neprijatno iznenadio fanove porazom od Britanca Danijela Evansa u osmini finala Mastersa u Monte Karlu. NJegov veliki rival Rafael Nadal je s druge strane lako preslišao Bugarina Dimitrova za samo 55 minuta, a posle pobede i prolaska… »
Nadal lako do četvrtfinala u Monte Karlu

Nadal lako do četvrtfinala u Monte Karlu

Novi magazin 15.04.2021
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se danas u četvrtfinale mastersa u Monte Karlu pošto je pobedio Bugarina Grigora Dimitrova sa 6:1, 6:1. Nadal je do pobede protiv 17. tenisera sveta stigao posle 57 minuta igre. Špancu je ovo bio drugi meč od 17… »
Evans likuje: Đoković me iznervirao pre meča i to me motivisalo

Evans likuje: Đoković me iznervirao pre meča i to me motivisalo

Mozzart sport 15.04.2021
“Pričaću unucima da sam pobedio najboljeg”, rekao Britanac. Napravio je Danijel Evans najveće tenisko iznenađenje godine pobedom nad Novakom Đokovićem na turniru u Monte Karlu. To je prvi poraz najboljeg tenisera sveta u ovoj godini. A, možda… »
„Da li ona stvarno mrzi Novaka? Molim se kad vidim da sudi“

„Da li ona stvarno mrzi Novaka? Molim se kad vidim da sudi“

Nova 15.04.2021
Nikada ne treba tražiti uzroke poraza u odlukama sudija, posebno ne kad jedan igrač nije u "elementu" kako nije bio Novak Đoković protiv Danijela Evansa, ali sudija svakako ne treba da privlači pažnju na sebe na negativan način. Naročito ne kada… »
Đoković eliminisan sa turnira u Monte Karlu

Đoković eliminisan sa turnira u Monte Karlu

Danas 15.04.2021
Srpski teniser Novak Đoković završio je danas učešće na turniru u Monte Karlu, porazom u trećem kolu. Najbolji teniser sveta je izgubio od Danijela Evansa iz Velike Britanije. Evans, 33. na ATP listi, pobedio je sa 2:0 u setovima (6:4, 7:5), za dva… »
Nadal video poraz Novaka pa "oduvao" Bugarina! Nemoćni Dimitrov lomio reket - za 57 minuta uzeo je Rafi samo dva gema /video/

Nadal video poraz Novaka pa "oduvao" Bugarina! Nemoćni Dimitrov lomio reket - za 57 minuta uzeo je Rafi samo dva gema /video/

Sportal blic 15.04.2021
Španski teniser l prošao je dalje na mastersu u tako što je pobedio Bugarina sa 2:0 u setovima (6:1, 6:1). "Kralju šljake" je za ovaj trijumf bilo potrebno manje od sat vremena, tačnije 57 minuta, a u narednom krugu takmičenja čeka boljeg iz duela… »
Đokovićev bes koji niste videli - ne trebaju mi tapšači! Novak izgubio živce pred šokantan poraz u Monte Karlu!

Đokovićev bes koji niste videli - ne trebaju mi tapšači! Novak izgubio živce pred šokantan poraz u Monte Karlu!

Mondo 15.04.2021
Nismo videli u prenosu, ali čula se jedna rečenica! Nismo videli u prenosu, ali čula se jedna rečenica! Šokantno ispadanje Novaka Đokovića u Monte Karlu! Njega je u trećem kolu mastersa eliminisao Britanac Dan Evans, kom su pre početka susreta… »
Čuvena je po skandalu koji je mogao da uništi Novaka: Danas mu je ukrala poene, a već ga je izbacila sa turnira!

Čuvena je po skandalu koji je mogao da uništi Novaka: Danas mu je ukrala poene, a već ga je izbacila sa turnira!

Mondo 15.04.2021
Francuskinja donela dve kontroverzne odluke. Francuskinja donela dve kontroverzne odluke. Eliminisan je Novak Đoković sa mastersa u Monte Karlu, a u toku kontroverznog meča treće runde u centru pažnje bila je i Oreli Turt. Francuskinja koja je delila… »
Nadal se sprda sa protivnicima: Dimitrovu samo dva gema protiv Bika sa Maljorke

Nadal se sprda sa protivnicima: Dimitrovu samo dva gema protiv Bika sa Maljorke

Večernje novosti 15.04.2021
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal plasirao se u četvrtfinale Masters turnira u Monte Karlu ubedljiom pobedom pobedom nad Grigorom Dimitrovim kome je prepustio samo po gem u oba seta - 6:1, 6:1. Meč je završen posle samo 55 minuta igre, gde je na jednoj… »
Šok, neverica: Novak ispao sa mastersa u Monte Karlu!

Šok, neverica: Novak ispao sa mastersa u Monte Karlu!

Hot sport 15.04.2021
Šokantan poraz Novaka Đokovića! Srpski teniser Novak Đoković poražen je u u osminifinala mastersa u Monte Karlu. Njega je savladao trenutno 33. reket sveta Danijel Evans. Nakon više od dva sata borbe, naš predstavnik nije uspeo da slomi otpor… »
“Ne trebaju mi tapšači”: Scena koju niste videli na TV-u, Novak vikao na Vajdu na kraju meča!

“Ne trebaju mi tapšači”: Scena koju niste videli na TV-u, Novak vikao na Vajdu na kraju meča!

Vesti online 15.04.2021
Novak Đoković je šokantno poražen u 3. kolu Monaku od Dana Evansa koji je slavio sa 2:0 protiv najboljeg tenisera sveta. Nije ovo bio Đokovićev dan, koji će morati da popravi formu u nastavku sezone na šljaci, a prva naredna prilika je već u… »
Evans: Pričaću unucima kako sam pobedio najboljeg tenisera

Evans: Pričaću unucima kako sam pobedio najboljeg tenisera

Dnevnik 15.04.2021
MONTE KARLO: „Veoma sam ponosan i nisam mogao da verujem kada je poslednja lopta prešla preko mreže”, rekao je britanski teniser Danijel Evans nakon trijumfa nad Novakom Đokovićem u osmini finala Mastersa u Monte Karlu. Trenutno 33. teniser na ATP… »
Prvi poraz Đokovića u godini!

Prvi poraz Đokovića u godini!

Sandžak haber 15.04.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković eliminisan je u 3. kolu Mastersa u Monte Karlu. Srpski as je neočekivano izgubio od 33. igrača planete u dva seta – 6:4, 7:5 za malo više od dva sata igre. Đoković je pretrpeo prvi poraz ove godine posle 10 pobeda… »
Oglasio se Novak nakon šokantnog poraza: Jedna od najgorih partija u poslednjih nekoliko godina!

Oglasio se Novak nakon šokantnog poraza: Jedna od najgorih partija u poslednjih nekoliko godina!

Hot sport 15.04.2021
Svetski broj 1, nije lako podneo ovaj poraz. Novak Đoković je poražen u 3. kolu Mastersa u Monte Karlu. Od njega je bio bolji Danijel Evans i to 2:0 u setovima. Srpski teniser je očigledno bio neraspoložen, pa je nakon meča dao dosta kratku izjavu… »
Đoković razočaran: Jedan od mojih najgorih mečeva poslednjih godina

Đoković razočaran: Jedan od mojih najgorih mečeva poslednjih godina

Mozzart sport 15.04.2021
Čak 45 neiznuđenih grešaka. Nekako ne leži Monte Karlo poslednjih godina Novaku Đokoviću, iako u kolekciji trofeja ima i taj masters. Štaviše, gubio je Novak na tom terenu od Jižija Veselog, od Davida Gofana, a danas mu je meru uzeo i Danijel… »
“Odavde deluje dobra”: Skandalozna odluka sudije u ključnom momentu meča Đokovića i Evansa (VIDEO)

“Odavde deluje dobra”: Skandalozna odluka sudije u ključnom momentu meča Đokovića i Evansa (VIDEO)

Vesti online 15.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je od Dana Evansa u 3. kolu Mastersa u Monte Karlu sa 2:0, a pored iznenađenja turnira, meč su obeležile i dve velike sudijske greške. Činjenica, Evans je bio bolji u ovom duelu, ali su mu dosta pomogle… »
Đoković: Odigrao sam jedan od najgorih mečeva

Đoković: Odigrao sam jedan od najgorih mečeva

Dnevnik 15.04.2021
MONTE KARLO: Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da protiv Danijela Evansa odigrao jedan od najgorih mečeva u poslednjih nekoliko godina. Đoković je danas izgubio od Britanca u osmini finala Mastersa u Monte Karla 6:4,7:5 što mu je prvi… »
Iznenađenje godine i Novakov prvi poraz u 2021. od nestašnog dečka britanskog tenisa!

Iznenađenje godine i Novakov prvi poraz u 2021. od nestašnog dečka britanskog tenisa!

Mozzart sport 15.04.2021
Šok u Monte Karlu. Napisali smo da je još tokom sudara s Janikom Sinerom, na trenutke je delovalo da Novak Đoković nije „onaj pravi“ usled dvomesečne pauze nakon osvajanja Australijan Opena, ali tada je kvalitet i mentalna čvrstina prvog reketa… »
“Ovo je jedan od mojih najgorih mečeva”: Đoković iskren posle poraza u Monte Karlu

“Ovo je jedan od mojih najgorih mečeva”: Đoković iskren posle poraza u Monte Karlu

Vesti online 15.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković elimisan je u osmini finala Mastersa u Monte Karlu, pošto je danas izgbubio od Britanca Danijela Evansa 6:4, 7:5. Bio je ovo prvi poraz Đokovića u ovoj godini, dok je 33. tensier sveta za dva sata i osam minuta… »
Šokantan poraz Novaka Đokovića! Igrao je loše, ali je i pokraden - senzacija godine, pobedio ga problematični Britanac

Šokantan poraz Novaka Đokovića! Igrao je loše, ali je i pokraden - senzacija godine, pobedio ga problematični Britanac

Mondo 15.04.2021
Srpski as odigrao očajan meč. Srpski as odigrao očajan meč. Srpski teniser nije skoro pokazao lošiji tenis. Prvi reket sveta Novak Đoković izgubio je meč osmine finala u Monte Karlu od Britanca Danijela Evansa rezulatom 4:6,7:5. Evans je trebalo… »
Novak šokantno ispao, pobeda karijere Evansa

Novak šokantno ispao, pobeda karijere Evansa

Nova 15.04.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković poražen je od 33. tenisera na ATP listi Dena Evansa u meču trećeg kola mastersa u Monte Karlu 6:4 i 7:5. Do Monte Karla nije imao nijednu na šljaci nekoliko godina unazad, a onda je redom bio bolji od Dušana… »
"Pričaću unucima: O ovome!" Presrećni Danijel Evans otkrio sopstveni recept za trijumf protiv Novaka Đokovića

"Pričaću unucima: O ovome!" Presrećni Danijel Evans otkrio sopstveni recept za trijumf protiv Novaka Đokovića

Sportal blic 15.04.2021
Novak Đoković ne samo da je ispao sa turnira masters serije u Monte Karlu, već je poraz doživeo od autsajdera. Evans je na ovaj turnir došao posle tri poraza u prvim kolima prethodnih nadmetanja, sa svega četiri pobede na šljaci u celoj karijeri… »
Gofan pobedio Zvereva, pa se poradovao porazu Đokovića

Gofan pobedio Zvereva, pa se poradovao porazu Đokovića

Nova 15.04.2021
Nemački teniser Aleksandar Zverev izgubio je od Davida Gofana u meču trećeg kola mastersa u Monte Karlu. Jedanaesti nosilac bio je bolji od petog u dva seta sa 6:4 i 7:6 (7) za sat i 52 minuta tenisa. Gofan će u narednom kolu igrati protiv Danijela… »
Pogledajte kako je Novak pokraden protiv Britanca! Sudija čak dva puta oštetila najboljeg na svetu

Pogledajte kako je Novak pokraden protiv Britanca! Sudija čak dva puta oštetila najboljeg na svetu

Mondo 15.04.2021
Neverovatne greške na meču prvog reketa sveta. Neverovatne greške na meču prvog reketa sveta Srpski teniser Novak Đoković izgubio je od Britanca Danijela Evansa (4:6,5:7), ali dva detalja sa meča će se prepričavati! Igrao se prvi set, rezulat je… »
Šta se ovo dogodilo, Nole ne pamti lošiji meč!

Šta se ovo dogodilo, Nole ne pamti lošiji meč!

Sportske.net 15.04.2021
Sportska vest dana je eliminacija prvog tenisera sveta Novaka Đokovića u osmini finala turnira u Monte Karlu. Nole je poražen od Danijela Evansa u dva seta, a pogotovo u drugom setu je naš teniser bio neprepoznatljiv, s obzirom da je dobro počeo… »
Đoković: Najgori meč kog se sećam, osećao sam se užasno

Đoković: Najgori meč kog se sećam, osećao sam se užasno

Nova 15.04.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković nije bio sav svoj u meču trećeg kola mastersa u Monte Karlu u kom je izgubio od Dena Evansa. Britanac je bio bolji sa 6:4 i 7:5 i napravio je jednu od najvećih senzacija poslednjih godina. „Da budem iskren… »
Rafa Nadal kao uragan, Dimitrov nije znao šta ga je snašlo!

Rafa Nadal kao uragan, Dimitrov nije znao šta ga je snašlo!

Sportske.net 15.04.2021
Posle današnjeg poraza Novaka Đokovića od Britanca Danijela Evansa, utisak je da Rafael Nadal u nastavku turnira u Monte Karlu neće imati pravu konkurenciju i da će se ''prošetati'' do titule na svojoj omiljenoj podlozi. Takav utisak je još jači… »
Evans nakon podviga: Pričaću deci i unucima kako sam pobedio najboljeg tenisera sveta!

Evans nakon podviga: Pričaću deci i unucima kako sam pobedio najboljeg tenisera sveta!

Večernje novosti 15.04.2021
Britanski teniser Daniel Edvans biće najveća vest u svojoj zemlji jer je uradio malo čudo i pobedio Novaka Đokovića, najboljeg tenisera sveta u osmini finala Mastersa u Monte Karlu. Posle meča Evans je izjavio: - Tako sam ponosan, nisam verovao kada… »
Novak neutešan: "Ništa nije funkcionisalo, to vam je jedan od 'onih dana'"

Novak neutešan: "Ništa nije funkcionisalo, to vam je jedan od 'onih dana'"

Večernje novosti 15.04.2021
NOVAK Đoković je u trećem kolu Masters turnira u Monte Karlu doživeo prvi poraz u 2021. godini. Malo ko je očekivao da Britanac Danijel Evans nadigra Novaka Đokovića i to u dva seta(6:4, 7:5). Rezultat ima smisla ako pogledamo podatak da je Novak… »
Jedva čeka povratak u domovinu: Đoković govorio o turniru u Beogradu nakon poraza u Monte Karlu

Jedva čeka povratak u domovinu: Đoković govorio o turniru u Beogradu nakon poraza u Monte Karlu

Večernje novosti 15.04.2021
NESLAVNO je najbolji teniser sveta završio učešće na turniru u Monte Karlu. Savladao ga je sa 2:0 britanski teniser Danijel Evans sa 2:0. Ipak, Novak Đoković će imati "popravni" već sledeće nedelje kada je na programu turnir u Beogradu. - Rodni… »
Novak je bio katastrofalan ali ni ona se nije proslavila: Pogledajte dve velike sudijske greške u porazu srpskog asa od Evansa…

Novak je bio katastrofalan ali ni ona se nije proslavila: Pogledajte dve velike sudijske greške u porazu srpskog asa od Evansa…

Večernje novosti 15.04.2021
SENZACIONALAN poraz Novaka Đokovića u drugom kolu turnira u Monte Karlu ne može da ima opravdanje jer je svetski broj jedan izgubio od čoveka koji do ove nedelje četiri godine nije pobedio na šljaci - a nikad na ovom nivou - ali treba istaći dve… »
Iznenađenje u Monte Karlu: Đoković poražen po prvi put u ovoj godini

Iznenađenje u Monte Karlu: Đoković poražen po prvi put u ovoj godini

Radio 021 15.04.2021
Novak Đoković poražen je u 3. kolu turnira u Monte Karlu od Daniela Evansa sa 2:0 u setovima. Đoković je loše počeo meč. Evans je poveo sa 3:0, ali Đoković je uspeo da vrati brejk i da se približi Evansu. Ipak prvi deo igre pripao je Britancu… »
Novak posustao, prvi poraz u sezoni!

Novak posustao, prvi poraz u sezoni!

Sportske.net 15.04.2021
Poraz Novaka Đokovića u osmini finala Monte Karla, bolji od srpskog tenisera bio je Danijel Evans iz Velike Britanije, trenutno 33. teniser na svetu, koji je slavio sa 6:4 i 7:5. Dosta je grešio srpski teniser. Prvi set je počeo veoma slabo po Novaka… »
Šokantan poraz Đokovića u Monaku! Evans došao do pobede karijere! (VIDEO)

Šokantan poraz Đokovića u Monaku! Evans došao do pobede karijere! (VIDEO)

Vesti online 15.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je u osmini finala Monte Karla od Daniela Evansa sa 2:0. Prvi međusobni duel dvojice tenisera nije prošao očekivano za Novaka koji je tokom celog meča delovao indisponirano i bez energije. Od samog… »
Senzacija u Monte Karlu: Ispao Novak Đoković

Senzacija u Monte Karlu: Ispao Novak Đoković

Srbija danas 15.04.2021
Duel trećeg kola. Senzacija u meču trećeg kola Masters teniskog turnira u Monte Karlu. Novak Đoković je izgubio od Britanca Danijela Evansa sa 2:0 (6:4, 6:4) i tako pokazao da nije baš u potpunosti spreman za sezonu na šljaci. Srbin je očajno… »
Monte Karlo: Đoković poražen od Evansa

Monte Karlo: Đoković poražen od Evansa

Dnevnik 15.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je u osmini finala teniskog turnira u Monte Karlu od Britanca Danijela Evansa sa 0:2 (4:6, 5:7) u setovima. Meč je trajao sat i 11 minuta. Novakov bekend nije radio kao prethodnog dana. U prvom setu… »
Gofan izbacio Zvereva

Gofan izbacio Zvereva

Mozzart sport 15.04.2021
I tako potencijalno olakšao posao Novaku Đokoviću. Projektovano je bilo da će se u četvrtfinalu Monte Karla sastati Novak Đoković i Aleksandar Zverev. Novak tek treba da odradi posao, a Zverev je ispao i sigurno je da neće doći do pomenutog… »
Šok! Novak Đoković izgubio! Autsajder zakasnio na meč, pa eliminisao najboljeg na svetu!

Šok! Novak Đoković izgubio! Autsajder zakasnio na meč, pa eliminisao najboljeg na svetu!

Sportal blic 15.04.2021
Novak Đoković je doživeo neočekivani poraz na mastersu u Monte Karlu, u osmini finala ga je eliminisao 33. igrač sveta, Danijel Evans, pobedom od 6:4, 7:5. Da ovaj duel neće baš proticati u očekivanom tonu nagovestio je sam početak, jer je Evansu… »
Pobeda karijere Evansa: Kraj za Đokovića u Monte Karlu!

Pobeda karijere Evansa: Kraj za Đokovića u Monte Karlu!

N1 Info 15.04.2021
Novak Đoković završio je takmičenje u Monte Karlu u osmini finala. Najboljeg tenisera sveta eliminisao je Danijel Evans, koji je slavio 6:4, 7:5. Britanac je ostvario najveću pobedu u karijeri! Do mastersa u Monte Karlu nije znao za trijumf na… »
"Odvratno!" Novak Đoković van sebe posle šokantnog poraza u Monte Karlu!

"Odvratno!" Novak Đoković van sebe posle šokantnog poraza u Monte Karlu!

Sportal blic 15.04.2021
Novak Đoković je doživeo šokantan poraz u 3. kolu mastersa u Monte Karlu i nije skrivao razočaranje zbog toga. Noleta je savladao Danijel Evans u dva seta, i to posle potpuno neočekivanog izdanja srpskog asa, a o tome je upravo i Nole govorio… »
Slab Novakov početak, izgubio set od Britanca!

Slab Novakov početak, izgubio set od Britanca!

Sportske.net 15.04.2021
Dugo je trebalo Novaku da se privikne na ritam koji je imao Daniel Evans, samo nakon 11 minuta je Britanac vodio sa 3:0, i to sa dva brejka. Ipak, Novak se vratio, nismo ni očekivali drugačije. Već u sledećem gemu je smanjio na 3:1, pa je konačno bez… »
Majstori na delu: Ovaj poen bi digao ceo stadion na noge da Đoković i Evans igraju pred publikom! /video/

Majstori na delu: Ovaj poen bi digao ceo stadion na noge da Đoković i Evans igraju pred publikom! /video/

Sportal blic 15.04.2021
Novak Đoković i Danijel Evans su u četvrtfinalu turnira masters serije u Monte Karlu od samog početka priređivali neke vrlo zanimljive poene. Jedan iz prvog seta se, međutim izdvojio. Bila je tu vrlo duga razmena udaraca, u kojoj je Britanac uspeo… »
Prvi put snimljeno! Novak Đoković konačno "uhvaćen", evo šta radi pre početka svojih mečeva dok niko ne gleda! /video/

Prvi put snimljeno! Novak Đoković konačno "uhvaćen", evo šta radi pre početka svojih mečeva dok niko ne gleda! /video/

Sportal blic 15.04.2021
Šta je to radio Novak Đoković pred meč 3. kola mastersa u Monte Karlu protiv Danijela Evansa? Najbolji teniser sveta je „uhvaćen” kako radi određen sistem vežbi za oči, a potom kako se fokusira na nešto. Što se vežbi tiče, one su deo… »
Drugi meč “lakši” nego prvi: Novak na Evansa

Drugi meč “lakši” nego prvi: Novak na Evansa

Mozzart sport 15.04.2021
Srpski teniser igra u osmini finala mastersa u Monte Karlu. „Nikada nismo igrali. Moraću da razgovaram sa svojim timom, trenerima, da se pripremim najbolje što mogu“. Tako je Novak Đoković najavio sudar protiv Danijela Evansa u osmini finala… »
Neki novi Evans, Novak se mora dobro pripremiti!

Neki novi Evans, Novak se mora dobro pripremiti!

Sportske.net 15.04.2021
Novak je nakon pobede nad Janikom Sinerom stigao do osmine finala Monte Karla, a tamo će ga čekati Danijel Evans. Radi se o teniseru koji nije igrač za šljaku, ali je dokazao suprotno na ovom turniru. Prvo je eliminisao finalistu iz 2019. Dušana… »
Evo kad i gde možete da gledate Đokovićev meč za plasman u 1/4 finale Monte Karla

Evo kad i gde možete da gledate Đokovićev meč za plasman u 1/4 finale Monte Karla

Vesti online 15.04.2021
Najbolji svetski teniser Novak Đoković, nakon trijumfa nad Janikom Sinerom u sredu, već danas nastavlja svoje takmičenje na ATP turniru u Monte Karlu! Rival u osmini finala mu je Danijel Evans, a meč koji je zvanično na programu od 12.30 časova… »
Novak danas opet izlazi na teren: Poznat je termin - prvi put protiv Britanca!

Novak danas opet izlazi na teren: Poznat je termin - prvi put protiv Britanca!

Mondo 15.04.2021
Evo kada će Nole opet na šljaku. Evo kada će Nole opet na šljaku. Posle uspešnog povratka na teren posle dvomesečne pauze, Novak Đoković danas se sprema za osminu finala Mastersa u Monte Karlu. Prema objavljenom rasporedu, Nole će na teren oko… »
Gde i kada možete da gledate uživo meč Novaka u 1/8 finala

Gde i kada možete da gledate uživo meč Novaka u 1/8 finala

Nova 15.04.2021
Novak Đoković protiv Danijela Evansa igra meč osmine finala Monte Karla, početak se očekuje u četvrtak između 12.30 i 12.45. Novak je bio slobodan u prvom kolu, pa je pobedio Janika Sinera, velikog talenta koji je ipak pokazao da mora mnogo još da… »
Novak se vraća: na teren već u četvrtak i moraće da bude strpljiv! Evo kada Đoković igra protiv Britanca za četvrfinale…

Novak se vraća: na teren već u četvrtak i moraće da bude strpljiv! Evo kada Đoković igra protiv Britanca za četvrfinale…

Sportal blic 14.04.2021
Organizatori Masters turnira u Monte Karlu objavili su raspored mečeva za četvrtak, a najveću pažnju, kako i dolikuje najboljem na svetu, privlači duel sa Danijelom Evansom. Prvi teniser sveta će meč osmine finala protiv Britanca odigrati kao drugi… »
Sledeći su Evans i Fonjini

Sledeći su Evans i Fonjini

Danas 14.04.2021
Đoković ubedljiv sa Sinerom, Lajović "počistio" Londera u drugom kolu Monte Karla Možda će Janik Siner zaista jednog dana gomilati grend slemove poput Rodžera Federera (20), Rafaela Nadala (20) i Novaka Đokovića (18), kako mu predviđaju brojni… »
Zverev u trećem kolu mastersa u Monte Karlu

Zverev u trećem kolu mastersa u Monte Karlu

Danas 14.04.2021
Šesti teniser sveta Nemac Aleksander Zverev plasirao se danas u treće kolo mastersa u Monte Karlu pobedom nad Italijanom Lorencom Sonegom sa 6:3, 6:3. Meč Zvereva i 28. tenisera na ATP listi trajao je sat i 39 minuta. Zverev u narednoj rundi igra… »

Vesti dana »