Povezane vesti

Zašto Mijatović, a ne Piksi? Selektor Srbije otkrio misteriju staru više od dve decenije o penalu protiv Holandije

Zašto Mijatović, a ne Piksi? Selektor Srbije otkrio misteriju staru više od dve decenije o penalu protiv Holandije

Večernje novosti 15.04.2021
SELEKTOR reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, prisetio se čuvenog Svetskog prvenstva u Francuskoj 1998. godine, kada je naša reprezentacija doživela bolan poraz od Holandije u osmini finala (2:1). Jugoslavija je imala strašan tim na… »
Piksi otkrio zašto je prepustio Mijatoviću izvođenje penala protiv Holandije

Piksi otkrio zašto je prepustio Mijatoviću izvođenje penala protiv Holandije

Sportski žurnal 15.04.2021
„Peđa mi je tražio. Nije ga išlo, nije bio u dobroj formi i bilo mu je strašno važno da da gol. Prišao mi je i rekao: pusti mene molim te. Nisam zbog malera hteo da kažem ništa, šutnuo je dobro, ali nije imao sreće, kao što ni ja nisam imao… »
Otkrivena misterija mijatove prečke posle 23 godine: Piksi ispričao zašto nije šutirao protiv Holandije!

Otkrivena misterija mijatove prečke posle 23 godine: Piksi ispričao zašto nije šutirao protiv Holandije!

Mondo 15.04.2021
"Prišao mi je i rekao...". "Prišao mi je i rekao...". Uskoro će 23. godišnjica čuvene prečke Predraga Mijatovića koja je srušila snove reprezentacije Jugoslavije na Svetskom prvenstvu u Francuskoj. Igrali smo protiv Holandije, izjednačili i… »

Vesti dana »