Povezane vesti
Za mala i srednja preduzeća Srbiji kredit od 20 miliona evra
Top press 15.04.2021
Evropska banka za obnovu i razvoj (EBRD) potpisala je ugovor o kreditnoj liniji od 20 miliona evra sa UniCredit Leasing Srbija za jačanje konkurentnosti malih i srednjih preduzeća (MSP), a više od polovine ukupnog iznosa biće za ulaganja u zelene… »
EBRD i EU podržavaju konkurentnost malih i srednjih preduzeća u Srbiji
Nedeljnik 15.04.2021
Kreditna linija od 20 miliona evra dostupna preko UniCredit Leasing Srbija za podršku firmama u dostizanju EU standarda Kreditna linija EBRD-a od 20 miliona evra za MSP, 50 odsto za zelene investicije Bespovratna sredstva od 15 odsto od vrednosti… »
Vesti dana »
![Sneg pada 12 sati bez prestanka, putari čitavu noć na terenu: Svi putevi na teritoriji Sjenice, Ivanjice i Zlatibora trenutno…](https://nstatic.net/740/39001740yqcryq.jpg)
Sneg pada 12 sati bez prestanka, putari čitavu noć na terenu: Svi putevi na teritoriji Sjenice, Ivanjice i Zlatibora trenutno su prohodni (FOTO)
RINA pre 2 satajoš 21 povezana
![(BLOG) Niški studenti se spremaju za 1. mart, protest glumaca u Novom Sadu](https://nstatic.net/923/39002923xzfgsr.jpg)
(BLOG) Niški studenti se spremaju za 1. mart, protest glumaca u Novom Sadu
N1 Info pre 18 minutajoš 15 povezanih
![Režimski mediji su deo filma koji snimaju studenti prikazali kao lažiranje incidenata](https://nstatic.net/955/39001955udivef.jpg)
Režimski mediji su deo filma koji snimaju studenti prikazali kao lažiranje incidenata
Beta pre 2 satajoš 6 povezanih
![KRIZA NA BLISKOM ISTOKU Izraelske snage napale ciljeve Hezbolaha na severoistoku Libana](https://nstatic.net/230/39001230vjeawb.jpg)
KRIZA NA BLISKOM ISTOKU Izraelske snage napale ciljeve Hezbolaha na severoistoku Libana
Euronews pre 4 satijoš 12 povezanih