Povezane vesti
Šetnje kroz istoriju i zanimljivosti grada, izložbe, radionice za decu, sve to besplatno: Detaljan program za dane Beograda
Blic 15.04.2021
Ove godine u okviru manifestacije "Dani Beograda" u periodu od 16. aprila do 19. aprila očekuje nas bogat program promocija, izložbi, poseta pozorišta, muzeja, kao i tematskih šetnji kroz grad. Ova manifestacija obeležava dva bitna datuma kada je reč o… »
Dva ključna dana u istoriji našeg grada koje deli čitav milenijum: Zašto su 16. i 19. april važni za Beograd
Blic 15.04.2021
Dok obeležavamo Dane Beograda 2021. važno je da se prisetimo zbog čega su datumi 16. i 19. april značajni za našu prestonicu. Beograd, kao slovenski naziv grada, prvi put se pominje 16. aprila 878. godine. Tog dana, papa Jovan VIII uputio je pismo… »
Vesti dana »

Sremska Mitrovica: Danas sunčano i toplo, a u nedelju kiša i snažno nevreme
Ozon pre 2 satajoš 5 povezanih

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Nato pokreće misiju "Istočna straža": Snažan odgovor na ulazak ruskih dronova u evropski vazdušni prostor
Blic pre 6 satijoš 3 povezane