Povezane vesti

Najbolji Dinamov Brazilac otvorio dušu: ‘Ugovor sa Zvezdom bio je ispred mene’

Najbolji Dinamov Brazilac otvorio dušu: ‘Ugovor sa Zvezdom bio je ispred mene’

Hot sport 15.04.2021
Najbolji Dinamov Brazilac Žorž Samir priznao da je malo falilo da potpiše za Crvenu zvezdu, međutim stvari su se okrenule… Dinamo ove sezone igra fantastično i ostvaruje istorijske rezultate a Samir važi za jednog od boljih igrača u ekipi Modrih… »
Delije mi nisu dale u zvezdu, zbog Hrvatske: Sedeo je s Terzićem na "Marakani", a dao reč Mamiću!

Delije mi nisu dale u zvezdu, zbog Hrvatske: Sedeo je s Terzićem na "Marakani", a dao reč Mamiću!

Mondo 15.04.2021
Brazilac koji je uzeo hrvatski pasoš zbog tog detalja nije mogao u Beograd. Brazilac koji je uzeo hrvatski pasoš zbog tog detalja nije mogao u Beograd. Početkom marta objavio je da završava profesionalnu fudbalsku karijeru. Od brazilskog Atletiko… »
Luda priča najboljeg Dinamovog Brazilca: Ugovor sa Zvezdom bio je ispred mene, nisam hteo da potpišem dok se ne javim…

Luda priča najboljeg Dinamovog Brazilca: Ugovor sa Zvezdom bio je ispred mene, nisam hteo da potpišem dok se ne javim…

Mozzart sport 15.04.2021
„A onda su se umešali navijači, jer sam igrao za hrvatsku reprezentaciju, i ostao sam bez kluba“, rekao je sjajni vezista. Dinamo ove takmičarske godine beleži istorijske rezultate, stigli su Modri do četvrtfinala Liga Evrope, ali retko ko je… »

Vesti dana »