Povezane vesti

Tužna ispovest srpskog tenisera - Đoković mu pomaže da prebrodi krizu: Otac mu je preminuo, zapao je u loše društvo..

Tužna ispovest srpskog tenisera - Đoković mu pomaže da prebrodi krizu: Otac mu je preminuo, zapao je u loše društvo..

Mondo 16.04.2021
Trnovit put srpskog sportiste. Trnovit put srpskog sportiste Srpski teniser ispirčao je za jedan teniski sajt emotivnu priču o tome koliko život jednog sportiste može da bude težak kada nema materijalnih sredstava da se tim sportom bavi. Danilo… »
Izgubio oca, odustajao od tenisa: Novak se sad bori za njega

Izgubio oca, odustajao od tenisa: Novak se sad bori za njega

Nova 16.04.2021
Danilo Petrović, srpski teniser rođen 1992. godine, nekoliko puta je napuštao tenis, o čemu je govorio za jedan specijalizovani portal, uz opasku o borbi za prava igrača, koju aktivno vodi Novak Đoković. Petrović je izneo emotivnu priču o… »
Tužna životna priča srpskog tenisera: Nisam iz bogate porodice, otac mi je rano umro od srčanog udara, a ja sam se uhvatio…

Tužna životna priča srpskog tenisera: Nisam iz bogate porodice, otac mi je rano umro od srčanog udara, a ja sam se uhvatio…

Večernje novosti 16.04.2021
SRPSKI teniser Danilo Petrović podelio je svoju životnu priču na sajtu "Behind The Racquet". NJegov put nije bio nimalo lak, pošto je rano ostao bez oca, velike podrške. "Otac mi je umro od srčanog udara kad sam imao 15 godina. Nisam iz bogate… »

Vesti dana »