Povezane vesti
U brazilskim bolnicama nestalo lekova za uspavljivanje pacijenata s kovidom-19
Novi magazin 16.04.2021
U brazilskim bolnicama je ponestalo lekova potrebnih za uspavljivanje pacijenata s kovidom-19, pa vlada hitno pokušava da nabavi zalihe iz drugih zemalja. Ministar zdravlja Marselo Keiroga izjavio je da o hitnom obezbedjivanju lekova za razgovaraju sa… »
Korona divlja: Brazilu nedostaje lekova i kiseonika
Nova 16.04.2021
U Brazilskim je bolnicama juče ponestalo lekova potrebnih za sediranje pacijenata sa kovidom-19 pa vlada hitno pokušava da uveze zalihe iz drugih zemalja, prenosi Hina. Ministar zdravstva Marcelo Kjueiroga izjavio je kako o hitnom osiguranju lekova… »
Vesti dana »
Oboren američki lovac F-15 kod Ormuza? Koliko će još trajati rat, SAD obavestile Izrael; Krije li Izrael stvarne žrtve udara na Dimonu?
Večernje novosti pre 26 minutajoš 133 povezane
Privedena dvojica studenata iz Novog Pazara, određeno im policijsko zadržavanje
Radio 021 pre 41 minutajoš 18 povezanih
Selektor Srbije prezadovoljan! Evo šta kaže o najvećem ispitu u kvalifikacijama za Svestsko prvenstvo!
Večernje novosti pre 2 satajoš 29 povezanih
Eksplozija u centru Istanbula: jedna osoba poginula, 10 povređeno
Večernje novosti pre 3 satajoš 24 povezane



