Povezane vesti

Kristijana ostavila žena! Više ne prašta, spakovala se i s ćerkom napustila stan - komšije otkrivaju gde je sada Ivana!

Kristijana ostavila žena! Više ne prašta, spakovala se i s ćerkom napustila stan - komšije otkrivaju gde je sada Ivana!

Mondo 16.04.2021
Kristijana Golubovića je navodno ostavila supruga Ivana - Kristina je kap koja je prelila čašu. Kristijana Golubovića je navodno ostavila supruga Ivana - Kristina je kap koja je prelila čašu Nakon što se Kristijan Golubović u rijalitiju Zadruga… »
Čekala me nevina, sveta petka joj rekla da me zove: Ovako je Kristijan govorio o ženi koju je prevario u rijalitiju!

Čekala me nevina, sveta petka joj rekla da me zove: Ovako je Kristijan govorio o ženi koju je prevario u rijalitiju!

Mondo 16.04.2021
Svi bruje o poljupcu sa pevačicom, a ovako je učesnik Zadruge pričao o svojoj supruzi. Svi bruje o poljupcu sa pevačicom, a ovako je učesnik Zadruge pričao o svojoj supruzi. Kristijan Golubović našao se u centru skandala kada je na žurci u… »
Ovako izgleda sestra kristijana golubovića: Branila vaćarenje sa Stanijom, a sada skandal s pevačicom! (video)

Ovako izgleda sestra kristijana golubovića: Branila vaćarenje sa Stanijom, a sada skandal s pevačicom! (video)

Mondo 16.04.2021
Učestovovao je u nekoliko rijalitija, ali njegovu "podršku" nismo imali prilike često da gledamo! Učestovovao je u nekoliko rijalitija, ali njegovu "podršku" nismo imali prilike često da gledamo! Kristijan Golubović ponovo je u centru pažnje u… »
Prevario ženu pred milionima: Oglasila se Kristijanova porodica - ovako komentarišu poljubac sa pevačicom!

Prevario ženu pred milionima: Oglasila se Kristijanova porodica - ovako komentarišu poljubac sa pevačicom!

Mondo 16.04.2021
Osvrnule se i na njegove prijatelje u rijalitiju. Osvrnule se i na njegove prijatelje u rijalitiju. Javnost je ostala zatečena kada je pre nekoliko večeri u Zadruzi pao javni poljubac između Kristine Spalević i oženjenog Kristijana Golubovića, nakon… »

Vesti dana »