Povezane vesti
Brnabić o napadu na Daška Milinovića: Volela bih da se izrekne najteža kazna
Radio 021 16.04.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je da je napad na novinara Daška Milinovića u Novom Sadu "strašan i nedopustiv" i rekla da bi volela da napadači budu "najstrože kažnjeni". "Malo je reći da osuđujem. Fizički napad je crvena granica, koja se u… »
Brnabić: Malo je reći da osuđujem napad na Daška Milinovića
Nova 16.04.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić osudila je danas napad na novinara Daška Milinovića u Novom Sadu, kao strašan i nedopustiv i rekla da bi volela da napadači budu "najstrože kažnjeni". „Malo je reći da osuđujem. Fizički napad je crvena granice koja se u… »
Oštra reakcija ane Brnabić posle incidenta: Napad na novinare nedopustiv u civilizovanom društvu
Srbija danas 16.04.2021
Premijerka je navela da su sve nadležne institucije, MUP i tužilaštvo, reagovale odmah. Premijerka Ana Brnabić poručila je danas da su napadi na predstavnike medija crvena linija koja ne sme da se prelazi u civilizovanim društvima, a . - Malo je da kažem… »
Vesti dana »
Majka preminule devojčice o tome kako se rutinska operacija pretvorila u pakao
Morava info pre 8 minutajoš 26 povezanih
Tužioci: Dokazali smo da su Tači i saoptuženi imali i sproveli zločinačku nameru
Radio sto plus pre 49 minutajoš 41 povezana
Bokić: Priča da je policija dva i po meseca tragala za napadačem na ekipu N1 je smešna
N1 Info pre 5 satijoš 8 povezanih
Orban čestitao Karanu na izbornoj pobedi za predsednika Republike Srpske
Euronews pre 2 satajoš 82 povezane




