Povezane vesti
Medijski magnat Džimi Laj i osam aktivista osuđeni zbog protesta u Hongkongu
N1 Info 16.04.2021
Sud Hongkonga, autonomne kineske teritorije, osudio je danas devet vodećih prodemokratskih aktivista na zatvorske kazne do 18 meseci zbog organizovanja i učešća na neodobrenom masovnom protestu. Među osudjenima je i medijski tajkun Džimi Laj, osnivač… »
Zatvorske kazne za devet prodemokratskih aktivista u Hongkongu
Novi magazin 16.04.2021
Sud Hongkonga, autonomne kineske teritorije, osudio je danas devet vodećih prodemokratskih aktivista na zatvorske kazne do 18 meseci zbog organizovanja i učešća na neodobrenom masovnom protestu. Medju osudjenima je i medijski tajkun Džimi Laj, osnivač… »
U Hongkongu osuđeno devet pro-demokratskih aktivista, među njima "otac demokratije" i medijski tajkun
Blic 16.04.2021
Devet aktivista Hongkongu danas su osuđeni na zatvorske kazne za organizovanje protestnog marša tokom anti-vladinih protesta 2019. godine, a među osuđenima su takozvani "otac demokratije" u Hongkongu Martin Li, kao i pro-demokratski medijski tajkun Džimi… »
Vesti dana »
Otkriven identitet prve žrtve požara u Kran-Montani: Stradao mladi sportista (17)
Mondo pre 1 satjoš 27 povezanih
Stravičan sudar kamiona u Loznici: Ima mrtvih i povređenih, prizori sa lica mesta su jezivi (foto)
Kurir pre 1 satjoš 18 povezanih
Šta je mogući uzrok požara u Švajcarskoj? Gosti bara svedočili o kobnom dočeku Nove godine
Euronews pre 34 minutajoš 17 povezanih
Vetrovito i toplije u Timočkoj krajini, zahlađenje i sneg tokom vikenda
Glas Zaječara pre 1 satjoš 17 povezanih




