Повезане вести
Спречен покушај кријумчарења луксузног сата вредног 36.000 евра
Блиц 16.04.2021
Цариници су спречили кријумчарење луксузног сата вредног готово 36.000 евра на аеродрому ''Никола Тесла''. Ручни сат марке ''Францк Муллер'' откривен је у пртљагу Лесковчанина који се са породицом вратио у земљу летом из… »
Заплењен сат од 36.000 евра
РТВ 16.04.2021
БЕОГРАД - Цариници су на Аеродрома "Никола Тесла" спречили покушај кријумчарења луксузног сата вредног готово 36.000 евра, који су потом запленили, саопштила је данас Управа царина. Ручни сат марке "Франк Милер" откривен је у… »
Лесковчанин шверцовао сат вредан 36.000 евра
Нова 16.04.2021
Цариници су 15. априла на аеродрому ''Никола Тесла'' спречили покушај кријумчарења луксузног сата вредног готово 36 хиљада евра. Ручни сат марке “ФРАНЦК МУЛЛЕР“ откривен је у пртљагу 38-годишњег Лесковчанина који се са… »
Вести дана »
15 путника у здравственим установама после искакања трамваја на Дорћолу: ГСП сумња на неприлагођену брзину
Недељник пре 24 сатајош 113 повезане
Ко то беше Веселин Милић? Кратко памћење министра Ивице Дачића о човеку кога (ни)је поставио за шефа београдске полиције
Нова пре 6 сатијош 10 повезаних
(Фото/видео) Ванредна ситуација у Чачку: Четири општине у западној Србији без воде због квара на цевоводу
Невсмакс Балканс пре 7 сатијош 37 повезаних





