Povezane vesti

Novosadski radikali prikupljaju potpise za peticiju protiv Predloga zakona o istopolnim zajednicama

Novosadski radikali prikupljaju potpise za peticiju protiv Predloga zakona o istopolnim zajednicama

Beta 16.04.2021
Gradski odbor Srpske radikalne stranke (SRS) u Novom Sadu započeo je danas akciju prikupljanja potpisa za peticiju protiv Predloga zakona o istopolnim zajednicama, kojim se legalizuju gej brakovi u Srbiji. Predsednik Izvršnog odbora SRS i šef… »
Novi SAD je za tradicionalne porodične vrednosti! Prikupljanje potpisa protiv gej brakova

Novi SAD je za tradicionalne porodične vrednosti! Prikupljanje potpisa protiv gej brakova

Pravda 16.04.2021
Gradski odbor Srpske radikalne stranke započeo je danas u Novom Sadu veliku akciju prikupljanja narodne peticije protiv predloga Zakona o tzv. istopolnim zajednicama, kojim se legalizuju gej brakovi. Srpski radikali širom Srbije prikupljaju peticiju… »
Mani me, ja imam koronu - Radikali prikupljaju potpise protiv istopolnih zajednica, ali ih niko ne primećuje

Mani me, ja imam koronu - Radikali prikupljaju potpise protiv istopolnih zajednica, ali ih niko ne primećuje

Noizz 16.04.2021
Zakon o istopolnim zajednicama izazvao je znatno veće interesovanje javnosti od bilo kog drugog zakona koji se u poslednje vreme našao pred poslanicima Skupštine. Brojni su napori da bude osporen, a poslednji u nizu stiže od Radikala. Gradski odbor… »

Vesti dana »