Povezane vesti

Đoković poslao poruku pred početak Serbia Opena: Evo kada će znati prvog protivnika u Beogradu

Đoković poslao poruku pred početak Serbia Opena: Evo kada će znati prvog protivnika u Beogradu

Vesti online 16.04.2021
Najbolji teniser Novak Đoković biće prvi nosilac na ATP turniru U Beogradu, a pred dolazak u glavni grad Srbije je otkrio koliko uzbuđen zbog činjenice da će skoro nakon decenije ponovo igrati u rodnom mestu. – Jako sam uzbuđen što ću igrati u… »
Novak uzbuđen: U rodnom Beogradu posle devet godina

Novak uzbuđen: U rodnom Beogradu posle devet godina

N1 Info 16.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković obratio se fanovima pred dolazak u Beograd. Teniska zvezda će posle devet godina učestvovati na turniru Serbia Open 2021, koji će se igrati od 19. do 25.aprila na terenima teniskog centra "Novak". Đoković se… »
Đoković: Uzbuđen sam što ću ponovo igrati u Beogradu

Đoković: Uzbuđen sam što ću ponovo igrati u Beogradu

Dnevnik 16.04.2021
BEOGRAD: Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da je uzbuđen što se ponovo imati priliku da igra na turniru u rodnom Beogradu. Đoković će nakon devet godina učestvovati na turniru "Serbia Open 2021", koji će se igrati od 19. do 25… »
Noletova poruka pred ''Srbija open'', presrećan je!

Noletova poruka pred ''Srbija open'', presrećan je!

Sportske.net 16.04.2021
''Srbija open'' će se od ovog proleća ponovo održavati u Beogradu, biće to turnir iz kategorije 250, a trajaće od 19. do 25. aprila. Očekuje nas pravi spektakl, a da će tako biti, garantuje i dolazak najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića. On… »
Đoković o Serbia Openu, Novaku, razmaženim teniserima…

Đoković o Serbia Openu, Novaku, razmaženim teniserima…

Nova 16.04.2021
Srbija je opet teniski centar sveta, Beograd je naredne nedelje domaćin Serbia Opena zbog čega je gost našeg podcasta "Penâl" bio direktor turnira Đorđe Đoković. Ove nedelje igrao se i čelendžer na terenima TC Novak na Dorćolu, a od 19. aprila… »

Vesti dana »