Povezane vesti

Dušan Vemić: Ponosan sam na naše teniserke, dva poena odlučilo duel (video)

Dušan Vemić: Ponosan sam na naše teniserke, dva poena odlučilo duel (video)

Večernje novosti 17.04.2021
SELEKCIJA Srbije u okviru Bili DŽin King Kupa poražena je od Kanade sa 3:0. Nakon meča selektor domaće reprezentacije Dušan Vemić sumirao je utiske. - Publika je videla. Olga, pored Nine, Aleksandra i mala Lola, one su dobre teniserke. Olga igra… »
Teniserke Srbije izgubile od Kanade

Teniserke Srbije izgubile od Kanade

Radio 021 17.04.2021
Ženska teniska reprezentacija Srbije nije uspela danas da se plasira u plej-of za plasman u Svetsku grupu Bili Džin King kupa, pošto je poražena od selekcije Kanade u Kraljevu. Odlučujući bod Kanadi, za nedostižnih 3:0, donela je Lejla Fernandez… »
Teniserke Srbije izgubile od Kanade, na meč lopti nestalo struje

Teniserke Srbije izgubile od Kanade, na meč lopti nestalo struje

Sportski žurnal 17.04.2021
Fernandez je juče sa 2:1 pobedila Olgu Danilović, dok je Rebeka Marino savladala Stojanović istim rezultatom. Ženska teniska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u plej-of za plasman u Svetsku grupu Bili Džin King kupa, pošto je danas u… »
Ništa od prolaska dalje! Teniserke Srbije izgubile od Kanade

Ništa od prolaska dalje! Teniserke Srbije izgubile od Kanade

Sportal blic 17.04.2021
Ženska teniska reprezentacija nije uspela da pobedi u plej-ofu za plasman u kvalifikacije za Svetsku grupu (ranije Fed kup), izgubivši sa 3:0 od . Nakon što je u subotu poražena od Lejle Fernandez sa 7:5, 4:6, 6:4, a potom Rebeka Marino savladala Ninu… »
Emotivna nina Stojanović nakon eliminacije Srbije: Znam koliko nam je bilo teško, zato sam i plakala (video) (foto)

Emotivna nina Stojanović nakon eliminacije Srbije: Znam koliko nam je bilo teško, zato sam i plakala (video) (foto)

Večernje novosti 17.04.2021
ŽENSKA teniska reprezentacija Srbije nije uspela danas da se plasira u plej-of za plasman u Svetsku grupu Bili DŽin King kupa, pošto je poražena od selekcije Kanade u Kraljevu sa 3:0. Odlučujući bod Kanadi donela je Lejla Fernandez koja je posle… »
Srpkinji bio prekinut meč zbog nestanka struje! Nina se vratila na teren i izgubila, Kanađanke slavile u Kraljevu

Srpkinji bio prekinut meč zbog nestanka struje! Nina se vratila na teren i izgubila, Kanađanke slavile u Kraljevu

Mondo 17.04.2021
Velika šteta za naše devojke. Velika šteta za naše devojke Prvi dan pokazao je da neće biti lako. Srpske teniserke izgubile su od selekcije Kanade u plej-ofu kvalifikacija za ulazak u Svetsku grupu Bili Džin King kupa rezultatom 3:0. U drugom danu… »
Srbija ispala, u Kraljevu nestala struja na meč loptu Kanađanki

Srbija ispala, u Kraljevu nestala struja na meč loptu Kanađanki

Mozzart sport 17.04.2021
Kanada slavila sa 3:0 i ide u kvalifikacije za Svetsku grupu. Ženska teniska reprezentacija Srbije nije uspela da obezbedi plasman u Svetsku grupu Bili Džin King (bivšeg FED kupa) kupa pošto je u plej-ofu kvalifikacija izgubila od Kanade bez dobijenog… »
Nina izgubila posle drame, Kanada eliminisala Srbiju

Nina izgubila posle drame, Kanada eliminisala Srbiju

Nova 17.04.2021
Srpska teniserka Nina Stojanović izgubila je od Lejle Fernandez iz Kanade u trećem singl meču Bili Džin King kupa u Kraljevu. Nina je poražena u tri seta i posle dva sata i 49 minuta tenisa , pa je Kanada slavila za plasman u kvalifikacije Svetske… »
Srbija poražena od Kanade: Nina Stojanović izgubila posle drame

Srbija poražena od Kanade: Nina Stojanović izgubila posle drame

Večernje novosti 17.04.2021
ŽENSKA teniska reprezentacija Srbije izgubila je u Kraljevu od Kanade sa 3-0 u meču za plasman u plej-of kvalifkacija za Svetsku grupu Bili DŽin King kupa. Treći poen Kanadi donela Lejla Fernandez koja je bila bolja od Nine Stojanović sa 3:6, 6:3… »
Stojanović poražena od Marino, Kanada povela sa 2:0

Stojanović poražena od Marino, Kanada povela sa 2:0

Danas 16.04.2021
Srpska teniserka Nina Stojanović izgubila je danas u Kraljevu od Kanađanke Rebeke Marino sa 4:6, 6:7, u drugom meču za plasman u plej-of svetske grupe Bili Džin King kupa. Kanada je tako povela sa 2:0, nakon što je ranije danas Olga Danilović… »
Dve drame s lošim krajem! Olga Danilović i Nina Stojanović nisu uspele, Srbija gubi od Kanade sa 2:0

Dve drame s lošim krajem! Olga Danilović i Nina Stojanović nisu uspele, Srbija gubi od Kanade sa 2:0

Sportal blic 16.04.2021
Ženska teniska reprezentacija posle prvog dana takmičenja u plej-ofu za plasman u kvalifikacije za Svetsku grupu (ranije Fed kup) gubi sa 2:0 od . Najpre je izgubila od Lejle Fernandez, koja je posle dva sata i 25 minuta velike borbe trijumfovala sa sa… »

Vesti dana »