Povezane vesti

Ana Nikolić PRIZNALA da je IZLOMILA Boškove poklone!

Ana Nikolić PRIZNALA da je IZLOMILA Boškove poklone!

Svet & Skandal 17.04.2021
Nakon sinoćenjeg skandala, kada je Ana Nikolić polomila sve poklone od bivšeg dečka, oglasila se pevačica na svom instagram profilu i sve javno priznala! – Istina je …gazila sam poklone od bivšeg…LAŽNEE POKLONE!JA IMAM PROBLEM SA LAŽNIM… »
Haos u stanu ane Nikolić na Voždovcu: - Lomila sve po kući: "Istina je, gazila sam lažne poklone"

Haos u stanu ane Nikolić na Voždovcu: - Lomila sve po kući: "Istina je, gazila sam lažne poklone"

Blic 17.04.2021
Pevačica Ana Nikolić juče je napravila pravi haos u svom stanu na Voždovcu, a kako je otkrila, lomila je poklone. - Gazila sam poklone od bivšeg... Lažne poklone! Ja imam problem sa lažnim ljudima, lažnim pričama, lažnim poklonima. Imam svega i… »
Haos u domu ane Nikolić: Zbog bivšeg lomila stvari po stanu na Voždovcu - istina je!

Haos u domu ane Nikolić: Zbog bivšeg lomila stvari po stanu na Voždovcu - istina je!

Mondo 17.04.2021
Pevačica se oglasila. Pevačica se oglasila. Pevačica Ana Nikolić reagovala je na vest da je napravila haos u svom domu na Voždovcu gde je lomila stavri koje je dobila od bivšeg dečka Boška Bukvića. Ona je pobacala poklone u vrednosti od oko 1.500… »
Oglasila se Ana Nikolić: Otkrila zašto je lomila poklone

Oglasila se Ana Nikolić: Otkrila zašto je lomila poklone

Nova 17.04.2021
Pevačica Ana Nikolić napravila je haos u svom stanu na Voždovcu, kada je pobacala i slomila poklone u vrednosti od oko 1.500 evra, koje je dobila od, navodno bivšeg dečka Boška Bukvića, što je pevačica i potvrdila na svom Instagram nalogu. Ana je… »

Vesti dana »